Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 00:05:55

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Kde bolo, tam bolo / Once Upon a Time

Kde bolo, tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod slavo » Pon 1.10.2012 23:03:07 quicklink

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | CZ

1.SÉRIA
V slovenskom znení: Lenka Košická - Ginnifer Goodwin (Snehulienka/Mary Margaretová), Andrea Karnasová - Jennifer Morrison (Emma Swanová), Bibiana Ondrejková - Lana Parrilla (Zlá kráľovná/Regina), Juraj Kemka - Josh Dallas (princ Krasoň/David Nolan), Jakub Janák - Jared Gilmore (Henry Mills), Martin Hronský - Raphael Sbarge (cvrček Fíha/Archie Hopper), Juraj Hrčka - Jamie Dornan (šerif Graham), Peter Sklár - Robert Carlyle (pán Gold/Martinko Klingáč), Boris Farkaš - Tony Amendola, Richard Schiff, Tony Perez (Geppetto/Marco, kráľ Leopold, Henry + komentár), Matej Landl - Lee Arenberg (Dudroš/Leroy), Monika Radványiová / Elena Petrovická - Beverley Elliott (babička), Kristína Turjanová / Petra Vajdová - Meghan Ory, Emilie de Ravin (Karkulka/Ruby, Belle), Zuzana Skopálová - Kristin Bauer van Straten (vládkyňa zla), Miroslav Trnavský - Giancarlo Esposito (Čarovné zrkadlo/Sidney Glass), František Kovár - Tony Perez (Henry), Ján Mistrík - David-Paul Grove, Richard Schiff (Vedko, kráľ Leopold), Jakub Gécz - David Anders (Dr. Whale), Dušan Cinkota - Mark Gibbon, Nicholas Lea (hlavný trol, Drevorubač/Michael Tillman), Miloslav Kráľ - Eion Bailey, Amos Stern, Ian Butcher, Ty Olsson (August W. Booth, rytier, statný rytier, Hordor), Zuzana Kyzeková - Anastasia Griffith (Abigail/Kathryn Nolanová), Marek Fašiang - Tim Phillipps (princ Thomas/Sean Herman), Lenka Prokopová - Jessy Schram, Aria Pullman (Popoluška/Ashley Boydová, Siréna), Jozef Vajda - Ted Whittall, Alex Zahara (kráľ/Mitchell Herman, kráľ Midas), Helena Geregová - Catherine Lough Haggquist, Carolyn Hennesy (víla kmotrička, Myrna), Ivan Vojtek st. - Harry Groener (Martin), Marek Suchitra - Adam Young, Quinn Lord, Dylan Schmid (malý cvrček, Nicholas Zimmer, Baelfire), Katarína Brychtová - Keegan Connor Tracy (modrá víla), Ján Greššo - Alan Dale (kráľ George), Tatiana Radeva - Gabrielle Rose (Ruth), Alžbeta Dvoranová - Karley Scott Collins, Alissa Skovbye (Marienka/Ava Zimmerová, Grace/Paige), Alfréd Swan – Ken Kramer (šéf), Zuzana Kapráliková - Amy Acker (Nova/Astrid), Ivan Laca – Geoff Gustafson (Tajnostkár), Ján Gallovič – Gabe Khouth (Hapčí/pán Clark), Michal Hallon – Jesse Hutch, Sebastian Stan (Peter, klobučník/Jefferson), Dušan Szabo - Paul McGillion (Srdcový dolník), Martin Zatovič - Noah Bean (Daniel), Tatiana Kulíšková - Barbara Hershey (Cora), Tamara Grožáková - Bailee Madison (malá Snehulienka), Patrik Žiaran - Jakob Davies (Pinocchio), Tibor Vokoun, Jozef Bujdák, Petra Gažíková-Lángová, Jozef Domonkoš, Jakub Ružička, Tibor Frlajs, Júlia Horváthová, Jana Dobiašová, Andrea Sabová, Jakub Abrahám, Ingrid Hanzelová a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad: Juraj Skladaný, Michal Gašpar, Veronika Hamšíková, Peter Sýkora
Dialógy: Juraj Skladaný, Monika Radványiová, Zuzana Grečnárová, Dušan Kyzek, Oľga Hlaváčová, Lenka Topľanská
Produkcia: Iveta Chmurná
Zvuk: Daniel Lengyel, Miroslav Lehocký
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 2012

2.SÉRIA
V slovenskom znení: Lenka Košická - Ginnifer Goodwin (Snehulienka/Mary Margaretová), Andrea Karnasová - Jennifer Morrison (Emma Swanová), Bibiana Ondrejková - Lana Parrilla (Zlá kráľovná/Regina), Juraj Kemka - Josh Dallas (princ Krasoň/David Nolan), Petra Vajdová - Emilie de Ravin (Belle), Jakub Janák - Jared Gilmore (Henry Mills), Kristína Turjanová - Meghan Ory (Karkulka/Ruby), Peter Sklár - Robert Carlyle (pán Gold/Martinko Klingáč), Jakub Gécz - David Anders (Dr. Whale), Matej Landl - Lee Arenberg (Dudroš/Leroy), Lenka Prokopová - Sarah Bolger (Šípková Ruženka), Henrieta Jančišinová - Jamie Chung (Mulan), Monika Radványiová - Beverley Elliott (babička), Marek Fašiang - Julian Morris (princ Phillip), Martin Hronský - Raphael Sbarge (cvrček Fíha/Archie Hopper), Katarína Brychtová - Keegan Connor Tracy (modrá víla/matka predstavená), Ján Mistrík - David-Paul Grove (Vedko), Tamara Grožáková - Bailee Madison (malá Snehulienka), Michal HallonSebastian Stan (klobučník/Jefferson), Boris Farkaš - Tony Amendola, Abraham Benrubi (Geppetto/Marco, Arlo + úvod), František Kovár - Tony Perez (Henry), Tatiana Kulíšková - Barbara Hershey (Cora), Ján Greššo - Alan Dale (kráľ George), Tatiana Radeva – Gabrielle Rose (Ruth), Martin Kaprálik - Sinqua Walls (Lancelot), Alžbeta Dvoranová – Alissa Skovbye (Grace/Paige), Ivan Šandor - Colin O'Donoghue (kapitán Hook/Killian Jones), Jozef Švoňavský - Eric Keenleyside (Moe French), Renáta Rundová - Rachel Shelley (Milah), Miloslav Kráľ - Eion Bailey (August W. Booth), Marián Miezga - Michael Raymond-James (Neal), Matúš Krátky - Ben Hollingsworth, Chad Michael Collins (Quinn, Gerhardt Frankenstein), Marián Labuda ml. - Jorge Garcia (obor Anton), Dušan Tarageľ - Gregory Itzin (Alphonse), Martin Mňahončák - Ethan Embry (Greg Mendell), Marián Prevendarčík - Chris Gauthier (William Smee), Michaela Drotárová - Cassidy Freeman (Jack), Tibor Vokoun, Jozef Bujdák, Petra Gažíková-Lángová, Tibor Frlajs, Jozef Domonkoš, Jakub Ružička a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad: Peter Sirovec, Lenka Topľanská, Veronika Hamšíková
Dialógy: Juraj Skladaný, Lenka Topľanská, Milena Skučková
Produkcia: Iveta Chmurná, Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel, Miroslav Lehocký
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 2012, 2013
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod lubo » Uto 2.10.2012 11:18:44 quicklink

Okrem Košickej sa mi to pozdáva, najmä Sklár. Ale som zvedavý na Jennifer Morrison.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod Jack2410 » Uto 2.10.2012 16:24:20 quicklink

Myslím, že opäť nám to, čo nás najviac zaujíma schválne zatajujú :D Naozaj som zvedavý, na Jenn (dúfam, že to bude Linda Zemánková, aj keď, možno nájdu aj lepšiu variantu ale táto by mi k nej sedela najviac...odskúšané na Houseovi kde bola skvelá :)) a páči sa mi, že použili Sklára na Roberta Carlayla tak, ako to bolo pri Eragonovi :)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod lubo » Str 3.10.2012 12:02:44 quicklink

Áno, Lindu by som aj ja chcel. Dúfam, že to nebudú Daniela Mackovičová, Zuzana Kyzeková, Miroslava Drínová, Jana Wagnerová či Judita Bilá - tie radi na Jojke obsadzujú.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod Jack2410 » Štv 4.10.2012 14:27:13 quicklink

Dopĺňam zo servera Serialy.kinema.sk

Graham (Jamie Dornan) – Juraj Hrčka
Marco/Geppetto (Tony Amendola) + rozprávač – Boris Farkaš
Ruby/Karkulka (Meghan Ory) – Kristína Turjanová
Kathryn/Abigail (Anastasia Griffith) – Zuzana Kyzeková

Premiéra už 26.10. V 2 častiach za sebou ;)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod lubo » Štv 4.10.2012 19:53:15 quicklink

Ďakujem za info, i keď Jennifer Morrison je ešte stále utajená. :lol:
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod slavo » Štv 4.10.2012 21:01:37 quicklink

Jack2410 píše:Dopĺňam zo servera Serialy.kinema.sk

Graham (Jamie Dornan) – Juraj Hrčka
Marco/Geppetto (Tony Amendola) + rozprávač – Boris Farkaš
Ruby/Karkulka (Meghan Ory) – Kristína Turjanová
Kathryn/Abigail (Anastasia Griffith) – Zuzana Kyzeková

Premiéra už 26.10. V 2 častiach za sebou ;)


Ďakujeme. Aj my obsadenie priebežne dopľňame - viď obsadenie v prvom príspevku.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod slavo » Ned 21.10.2012 12:58:41 quicklink

Doplnili sme kompletné obsadenie. Upútavku si môžete pozrieť na stránke serialy.kinema.sk
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod Jandro » Sob 27.10.2012 00:37:35 quicklink

Pozrel som si premiéru a asi 10 minút trvalo, kým som sa spamätával z facky nezvyku. Kvôli Karnasovej sa mi všetko zdalo byť úplne zle, ale nebolo to len ňou. Skrátka už som po slovensky dlhšie nepozeral žiaden nový dabovaný seriál. Hlas Jennifer Morrisonovej akoby mala automaticky Linda Zemánková. By ma zaujímalo, či ju vôbec oslovili teraz. Karnasová skvelo dabuje, ale je to až priveľký nezvyk na Morrison, asi som nemal toľko krát pozerať a stále pozerávať Dr. Housa. ;) Podobný, ale drsnejší hlas ako Zemánková má Križanová. Karnasová by sa skôr hodila na Ginnifer Goodwin alias Snehulienku. Raphael Sbarge sa stáva pre mňa obľúbeným hercom. V Prison Breaku a v Dexterovi ho daboval Sklár. Ale kvôli Carlyleovi je jasné. že teraz nemohol oboch. Hronský môže byť ;) Najlepším výberom je určite Ondrejková :) Lana Parrilla akoby z oka vypadla Alžbete Stankovej :D Inak je dabing seriálu špičkový.
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Ned 9.1.2011 18:30:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Kde bolo tam bolo / Once Upon a Time

Poslaťod lubo » Sob 27.10.2012 13:28:49 quicklink

Aj ja by som bol za Zemánkovú, pani Chmúrna zo štúdia Daniela napísala " Ema je jemná ale i zároveň tvrdá v boji so zlom, nie je prefíkaná a sladká , preto voľba na Karnasovú." Ale ja s tým nesúhlasím, Zemánková môže ľahko splniť popis Emmy. Karnasová by sa fakt hodila na Snehulienku.:) Ondrejková je dokonalá.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Ďalší

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.