Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:21:32

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Rallye smrti / Death Race °

Rallye smrti / Death Race °

Poslaťod slavo » Pia 19.10.2012 19:34:01 quicklink

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - JOJ
V slovenskom znení: Miloslav KráľJason Statham (Jensen Ames), Daniela KuffelováJoan Allen (Hennessyová), Ján GreššoIan McShane (Coach), Martin KaprálikTyrese Gibson (Joe), Kristína Turjanová – Natalie Martinezová (Caseová), Martin HronskýMax Ryan (Pachenko), Martin MňahončákJason Clarke (Ulrich), Michal Hallon – Fred Koehler (Lists), Jakub RužičkaJacob Vargas (Gunner), Roman Ferienčík – Justin Mader (Travis Colt), Juraj PredmerskýRobert LaSardo (Grimm), Zuzana Fialová – Janaya Stephens (Suzy), Boris Farkaš - Russell Ferrier (nahnevaný robotník), Peter Sklár - David Carradine (Frankenstein), Ivan Gogál - Dick Ervasti (komentátor pretekov), Tibor Frlajs, Jozef Bujdák, Jakub Gécz, Tibor Vokoun, Zuzana Kyzeková, Miroslav Trnavský (titulky) a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Dialógy: Juraj Skladaný
Produkcia: Iveta Chmurná
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ – 2012


2. DABING - MARKÍZA
V slovenskom znení: Peter KrajčovičJason Statham (Jensen Ames), Ľudmila Mandžárová - Joan Allen (Hennessey), Miroslav TrnavskýIan McShane (Coach), Martin KaprálikTyrese Gibson (Guľomet Joe), Lívia Bielovič - Natalie Martinez (Case), Matúš Krátky - Jacob Vargas (Gunner), Alfréd Aczel - Max Ryan (Pachenko), Michal Hallon - Fred Koehler (Lists), Ladislav Konrád - Robert LaSardo (Grimm / viaceré postavy), Dušan Szabo (komentátor rallye), Dušan Vaňo, Rastislav Sokol, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza

Premiéra: 23.11.2014
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod lubo » Pia 19.10.2012 19:56:40 quicklink

Fíha, Zuzana Fialová sa vracia do dabingu?
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod slavo » Pia 19.10.2012 20:01:49 quicklink

lubino89 píše:Fíha, Zuzana Fialová sa vracia do dabingu?


A odišla z neho niekedy?
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod lubo » Sob 20.10.2012 20:03:06 quicklink

Minimálne rok som ju v ničom novom nepočul, len v reprízach.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod anderson » Pia 26.10.2012 07:18:50 quicklink

lubino89 píše:Minimálne rok som ju v ničom novom nepočul, len v reprízach.:)


A obávam sa, že ju nebudeš počuť ani v tomto dabingu. :D Včera som to pozeral - mimochodom dabing je to vynikajúci a Král tu na Stathama sedí dokonale - ale postavu, ku ktorej je priradena Fialova podla mna dabuje niekto iny. Ked prihliadnem na to, ze tato postava je na platne tak necele 2 minuty, dost silne pochybujem, ze by Fialova kývla na takyto "štek". Ale kedze aj Sklar a Farkas tu dabuju ulohy s minimom textu, tak vylucene to byt nemusi. Kazdopadne sa mi to nezda.

Doplnenie:

Boris Farkaš - Russell Ferrier (nahnevaný robotník), Peter Sklár - David Carradine (Frankenstein), Ivo Gogál - Dick Ervasti (komentátor pretekov)
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod ladno » Pia 26.10.2012 08:09:10 quicklink

anderson píše:
lubino89 píše:Minimálne rok som ju v ničom novom nepočul, len v reprízach.:)


A obávam sa, že ju nebudeš počuť ani v tomto dabingu. :D Včera som to pozeral - mimochodom dabing je to vynikajúci a Král tu na Stathama sedí dokonale - ale postavu, ku ktorej je priradena Fialova podla mna dabuje niekto iny. Ked prihliadnem na to, ze tato postava je na platne tak necele 2 minuty, dost silne pochybujem, ze by Fialova kývla na takyto "štek". Ale kedze aj Sklar a Farkas tu dabuju ulohy s minimom textu, tak vylucene to byt nemusi. Kazdopadne sa mi to nezda.

Videl som iba začiatok z filmu, zhodou náhod aj úsek, kde bola manželka Jensena a podľa mňa to bola určite Fialová.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod anderson » Pia 26.10.2012 08:11:36 quicklink

ladno píše:Videl som iba začiatok z filmu, zhodou náhod aj úsek, kde bola manželka Jensena a podľa mňa to bola určite Fialová.


Nehadam sa. Iba sa mi to vobec nezdalo.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod slavo » Pia 26.10.2012 15:43:20 quicklink

anderson píše:Boris Farkaš - Russell Ferrier (nahnevaný robotník), Peter Sklár - David Carradine (Frankenstein), Ivan Gogál - Dick Ervasti (komentátor pretekov)


Ďakujem, doplnené. Fialovú potvrdzujem.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod lubo » Pia 26.10.2012 17:41:59 quicklink

Bola to Fialová na 100 %.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Rallye smrti / Death Race

Poslaťod mato46 » Pon 16.12.2013 10:07:49 quicklink

Včera som si to pozrel a musím povedať, že je to dobrý dabing. Na spojenie Statham/Kráľ síce nie som zvyknutý, ale nebolo to zlé. Dosť ma potešilo, že som po dlhom čase opäť počul Grešša, mohli by ho obsadzovať častejšie. Inak celý film sa mi zdalo, že Joan Allen dabovala Studenková :D Asi som už hluchý, alebo čo...
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 51 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.