Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 15:34:10

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Moderná rodina / Modern Family

Moderná rodina / Modern Family

Poslaťod slavo » Str 2.1.2013 14:45:37 quicklink

modernarodina.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1.SÉRIA
V slovenskom znení: Ján Greššo - Ed O'Neill (Jay Pritchett), Bibiana Ondrejková - Sofía Vergara (Gloria Delgado-Pritchettová), Peter Sklár - Ty Burrell (Phil Dunphy), Juraj Hrčka - Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett), Ivan Vojtek ml. - Eric Stonestreet (Cameron Tucker), Katarína Brychtová - Julie Bowen (Claire Dunphyová), Frencien Bauer - Rico Rodriguez (Manny Delgado), Jakub Janák - Nolan Gould (Luke Dunphy), Alžbeta Dvoranová - Sarah Hyland (Haley Dunphyová), Tamara Grožáková - Ariel Winter (Alex Dunphyová), Jakub Ružička - Reid Ewing (Dylan), Tatiana Kulíšková - Shelley Long (DeDe Pritchettová), Zuzana Kyzeková - Brandy Ledford (Desiree), Petra Lángová-Gažíková - Julia Lehman (Danielle), Matej Landl, Miroslav Trnavský, Martin Hronský (titulky) a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad: Michal Gašpar, Martina Petáková
Dialógy: Monika Radványiová, Jozef Švoňavský
Produkcia: Iveta Chmurná, Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel, Miroslav Lehocký
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 2012
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Moderná rodina / Modern Family

Poslaťod anderson » Str 2.1.2013 15:02:16 quicklink

Kedysi dávno som videl dajaký film v ktorom "Ala Bundu" daboval Štefan Kožka. A bolo to dosť dobré, nakoľko prekonať Pavla Zedníčka je dosť ťažké. No, ale koho napadlo obsadiť Grešša, tak to naozaj nechápem. Ale, uvidíme ...
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Moderná rodina / Modern Family

Poslaťod ladno » Ned 13.1.2013 02:27:04 quicklink

Dnes som pozeral a bol som príjemne prekvapený. Ten dabing je naozaj vynikajúci! Vyzdvihujem úplne brilantne obsadených Ivana Vojteka ml. a Katarínu Brychtovú - viem, že sú to skvelí herci, ale takto perfektne obsadených som ich už dlho v ničom nevidel. Za zvyšok obsadenia sa však tiež nemusí nikto hanbiť - Ján Greššo síce nie je Pavel Zedníček, ale odvádza tu dobrý výkon, som s ním spokojný, ani trochu mi nevadil. Snáď si nájdem čas aj nabudúcu sobotu, seriál sa mi celkom páči a dabing je naozaj kvalitná práca.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Moderná rodina / Modern Family

Poslaťod lubo » Ned 13.1.2013 14:20:13 quicklink

Ďalší diel je už dnes.:)

Dabing, fajn, ale vadí mi to snímanie ako z reality show.:(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.