Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:35:21

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Mamma Mia! / Mamma Mia! °

Mamma Mia! / Mamma Mia! °

Poslaťod slavo » Štv 18.4.2013 19:18:47 quicklink

Snímka obrazovky 2023-07-16 150950.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Lenka Prokopová - Amanda Seyfried (Sophie Sheridanová), Dušan Szabo - Stellan Skarsgård (Bill Anderson), Pavel Višňovský - Pierce Brosnan (Sam Carmichael), Peter Sklár - Colin Firth (Harry Bright), Daniela Mackovičová - Rachel McDowall (Lisa), Kristína Turjanová - Ashley Lilley (Ali), Zdena Studenková - Meryl Streep (Donna Sheridanová), Tatiana Radeva - Julie Walters (Rosie), Marta Sládečková - Christine Baranski (Tanya), Matúš Krátky - Dominic Cooper (Sky), Jakub Gécz - Philip Michael (Pepper), František Kovár - Niall Buggy (otec Alex), Tibor Vokoun, Ján Greššo, Ingrid Hanzelová, Martin Hronský (titulky) a ďalší

Spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad a dialógy: Lenka Topľanská
Produkcia: Iveta Chmurná, Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ – 2013

Premiéra: 27.04.2013 (TV JOJ)

2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Romana Orlická - Amanda Seyfried (Sophie Sheridanová), Miroslav Trnavský - Stellan Skarsgård (Bill Anderson), Pavel Višňovský - Pierce Brosnan (Sam Carmichael), Peter Sklár - Colin Firth (Harry Bright), ??? - Rachel McDowall (Lisa), Kristína Svarinská - Ashley Lilley (Ali), Ľudmila Mandžárová - Meryl Streep (Donna Sheridanová), Gabriela Dzuríková - Julie Walters (Rosie), Marta Sládečková - Christine Baranski (Tanya), Peter Makranský - Dominic Cooper (Sky), Ondrej Kaprálik - Philip Michael (Pepper), Ladislav Konrád - Niall Buggy (otec Alex), Milada Rajzíková, Jeanette Švoňavská a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV DOMA a TV MARKÍZA


Premiéra: 01.01.2019 (TV Doma)

Súvisí s:
Mamma Mia! 2
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Mamma Mia! / Mamma Mia!

Poslaťod ladno » Štv 18.4.2013 21:47:07 quicklink

Veľmi, ale naozaj veľmi dobre rozvrhnuté obsadenie. Nádhera. 27.04 som preč, takže pozerať nebudem, čo mi je ľúto. Je mi to však ľúto nie kvôli filmu, ale tomu dabingu, ktorý (dovolím si povedať už teraz) bude vynikajúci. Daniela si odo mňa zaslúži pochvalu, zvlášť za panie Studenkovú, Sládečkovú a Radevu a za pánov Sklára, Višňovského, Szaba. Takto má vyzerať dabing!
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Mamma Mia! / Mamma Mia!

Poslaťod lubo » Pia 19.4.2013 12:04:05 quicklink

Toto obsadenie vyzerá úžasne. Studenková, Radeva, Sklár, Višňovský sú pre mňa top voľbami, aké mohli byť. Sládečková a Szabo ma prekvapili, ale myslím si, že sú tiež skvelými voľbami.:) No a zvyšné obsadenie - nevidím nič rušivé.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Mamma Mia! / Mamma Mia!

Poslaťod Sam88 » Pia 28.12.2018 11:40:10 quicklink

V utorok 1.1.2019 na Dome nový dabing. Zachytil som iba nasledovné:

Miroslav Trnavský - Stellan Skarsgard
Pavel Višňovský - Pierce Brosnan
Ľudmila Mandžárová - Meryl Streep
Amandou Seyfried si nie som istý, mohla by to byť Barbora Chlebcová.

Každopádne to vyzerá veľmi nádejne.
Sam88
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Štv 12.4.2018 17:02:00

Re: Mamma Mia! / Mamma Mia!

Poslaťod Sam88 » Uto 1.1.2019 23:09:31 quicklink

Pre doplnenie:

Peter Sklár - Colin Firth
Marta Sládečková - Christine Baranski
Gabriela Dzuríková - Julie Walters

Dabing sa mi veľmi páčil, najmä výber Mandžárovej, Chlebcovej a Trnavského. Nepáčila sa mi Dzuríková, Radeva bol lepší výber, a tiež herec, ktorý nadaboval Dominica Coopera (Krátky sa mi páčil viac). Ďakujem tvorcom za zachovanie Sklára, Višňovského a Sládečkovej.
Sam88
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Štv 12.4.2018 17:02:00

Re: Mamma Mia! / Mamma Mia! °

Poslaťod jogurt » Str 2.1.2019 00:30:38 quicklink

Zdravím,
Amandu Seyfried nedabovala Barbora Chlebcová, ale Romana Orlická. Ale áno, vyber to bol dobry. :)
jogurt
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str 2.1.2019 00:26:50

Re: Mamma Mia! / Mamma Mia! °

Poslaťod m09 » Str 2.1.2019 10:55:49 quicklink

Dabing sa aj mne veľmi páčil . Namiesto Dzurikovej keby obsadili Radevu alebo Matejkovú bol by ešte lepší. Pokiaľ ide o Sládečkovútú by som zas tak nechválil Vrablicovú pri tejto herečke počujem radšej. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 39 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.