Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:22:57

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Láska na druhý pohľad / Love Happens °

Láska na druhý pohľad / Love Happens °

Poslaťod Dado » Pia 29.6.2012 12:49:53 quicklink

Láska na druhý pohľad.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Emanuel Hason - Aaron Eckhart (Burke Ryan), Henrieta Mičkovicová - Jennifer Aniston (Eloise Chandlerová), Martin Zatovič - Dan Fogler (Lane), Júlia Horváthová - Judy Greer (Marty), Jakub Ružička - Joe Anderson (Tyler), Michal Hudák - John Carroll Lynch (Walter), Lena Košická - Frances Conroy (Eloiseina matka), Ján Kroner - Martin Sheen (Burkov svokor), Ján Tréger (titulky) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Aaron Eckhart (Burke Ryan), Katarína Brychtová - Jennifer Aniston (Eloise Chandlerová), Ondrej Kaprálik - Dan Fogler (Lane), Jana Wagnerová - Judy Greer (Marty), Peter Rúfus - Martin Sheen (Burkov svokor), Petra Gažíková-Lángová, Tatiana Kulíšková, Ľubica Očková-Konrádová, Juraj Predmerský, Jakub Ružička, Martin Vitek a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ 20.12.2020
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Láska na druhý pohľad / Love Happens

Poslaťod ladno » Pia 29.6.2012 13:05:58 quicklink

Film som nevidel, ale mám dojem, že v reklame naň Aniston dabovala Brychtová. Vážne bola na Jennifer Aniston obsadená Henrieta Mičkovicová? (Toto nové spojenie Mičkovicová - Aniston nenávidím.)
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Láska na druhý pohľad / Love Happens

Poslaťod Dado » Pia 29.6.2012 15:22:22 quicklink

ladno píše:Film som nevidel, ale mám dojem, že v reklame naň Aniston dabovala Brychtová. Vážne bola na Jennifer Aniston obsadená Henrieta Mičkovicová? (Toto nové spojenie Mičkovicová - Aniston nenávidím.)


Tak teraz už sám neviem, večer, keď film začal, išli v úvode aj mená hercov a zároveň Tréger čítal dabérov, tak som ich len rýchlo nahral na mobil, no prvé dve postavy, čiže Eckharta aj Aniston som nestihol, ale doteraz som bol v tom, že povedal práve Mičkovicovú, ale neviem to dokázať, videl som len začiatok filmu, kde ešte jej postava nevystupovala.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Láska na druhý pohľad / Love Happens

Poslaťod pody80 » Pon 2.7.2012 21:01:26 quicklink

bola to Mičkovicová
pody80
100+
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pia 24.12.2010 12:04:03

Re: Láska na druhý pohľad / Love Happens

Poslaťod lubo » Uto 3.7.2012 10:24:40 quicklink

Napriek tomu, že mám rád spätých dabérov, mám radšej kombináciu Mičkovicová - Aniston. Vyrástol som na Priateľoch, kde ju dabovala Brychtová, ale ako náhle som počul Mičkovicovú v Maléroch pána Šikulku, následne Hre s neverou a Marley a ja, už Brychtovú na Aniston veľmi nemusím, i keď v takých filmoch ako Riskni to s Polly mi neprekáža, ale ako náhle by som ju počul pri Aniston vo vážnejšej úlohe, hneď by mi to vadilo.

Ináč postretol som, že ľuďom nezaujímajúcim sa o dabing sa stiera rozdiel medzi Mičkovicovou a Brychtovou, lebo na viacerých diskusiách mimo toto fórum, som čítal o tom, že Brychtová dabuje Scullyovú v Aktoch X na Joj Plus, i keď je to Mičkovicová. :D
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Láska na druhý pohľad / Love Happens

Poslaťod fofo16 » Uto 27.8.2013 16:38:33 quicklink

Nechce sa mi veriť, že by Lenka Košická dabovala Frances Conroy, herečku, ktorá môže mať tak okolo šesťdesiatky. Nebola to skôr jej mama, Lena Košická?
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Láska na druhý pohľad / Love Happens

Poslaťod Dado » Štv 29.8.2013 14:24:05 quicklink

fofo16 píše:Nechce sa mi veriť, že by Lenka Košická dabovala Frances Conroy, herečku, ktorá môže mať tak okolo šesťdesiatky. Nebola to skôr jej mama, Lena Košická?


Môže byť, vďaka za upozornenie. :) Ako som už písal vyššie, videl som len začiatok filmu a to viac-menej len kvôli úvodným titulkom, ktoré som prepísal sem a nejako som už nepovažoval za potrebné niečo si ďalej overovať.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Láska na druhý pohľad / Love Happens

Poslaťod fofo16 » Štv 29.8.2013 18:44:59 quicklink

Film som si presne kvôli tomu stiahol a moje podozrenie sa potvrdilo, skutočne to bola pani Košická staršia ;)
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Láska na druhý pohľad / Love Happens

Poslaťod PeterSD » Pon 21.12.2020 00:31:41 quicklink

2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Aaron Eckhart (Burke), Katarína Brychtová - Jennifer Aniston (Eloise Chandlerová), Ondrej Kaprálik - Dan Fogler (Lane), Jana Wagnerová - Judy Greer (Marty), Peter Rúfus - Martin Sheen (Burkeov svokor), Ľubica Očková-Konrádová, Tatiana Kulíšková, Petra Gažíková-Lángová, Martin Vitek, Juraj Predmerský, Jakub Ružička a ďalší

Nakoľko sa obsadenie opakuje dookola, nie je ťažké uhádnuť štúdio. Jediné plus je Brychtová a Kaprálik, možno Wagnerová. Opäť niektorí herci, ktorí nie sú z radu zborov, robili zbory. Takže sa okrem obsadenia opakujú stále tie isté chyby. Inak, sranda, že Ružička daboval čašníka v reštaurácii, ktorý obsluhoval hlavnú dvojicu, v oboch dabingoch.
Markizácky dabing sa mi páčil v tomto prípade viac.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 45 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.