Aktuálny čas je Uto 16.7.2024 05:51:54

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Bežíme cez SSL

Bežíme cez SSL

Poslaťod Piri » Sob 6.1.2018 17:51:10 quicklink

Od 6.1.2018 definitívne náš web funguje cez zabezpečenú komunikáciu prostredníctvom SSL protokolu. Od 1. januára 2018 ponúka ISRG bezplatné certifikáty aj pre subdomény (tzv. wildcard certifikáty), nielen pre hlavnú doménu. Týmto sa zároveň znižuje odchytenie/čítanie Vášho hesla alebo akýchkoľvek informácií odoslaných z Vášho počítača smerom na našu stránku a z nej ku Vám. Nakoľko v blízkej budúcnosti bude Google ignorovať nezašifrované stránky, rozhodli sme sa preventívne aktivovať túto funkciu, napriek tomu, že sme iba fórum a žiadne citlivé informácie by si tu užívatelia nemali vymieňať a aj použité heslá do systému by mali byť úplne odlišné od tých, ktoré užívatelia používajú do svojho/ich mailu/ov alebo do iných online služieb.

Upozornenie: Dávajte si pozor na systémový dátum na svojom počítači, ak z nejakého dôvodu nebudete mať v systéme presný čas a dátum, stránka sa Vám nezobrazí, lebo môže byť mimo časový úsek platnosti certifikátu.

Obrázok
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 616
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Späť na Novinky a oznamy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.