Aktuálny čas je Pia 8.12.2023 23:44:05

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3100! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zrušenie registrácie na našom fóre

Zrušenie registrácie na našom fóre

Poslaťod Piri » Pon 22.1.2018 14:45:30 quicklink

Ak z nejakého dôvodu chcete zrušiť registráciu na našom dabingfóre, samozrejme je to možné, bohužiaľ tento proces systém neumožňuje vykonať automaticky, musíte nám napísať na náš email slovakdabing [zav] gmail.com alebo napíšte adminom. Tí sa už postarajú o zrušenie vášho účtu.

Ak sa chcete odhlásiť z odoberania noviniek a neželáte si zasielanie reklamných alebo iných správ z nášho servera, ale chcete ostať registrovaný, to bohužiaľ v tomto systéme nie je možné. Každý registrovaný užívateľ automaticky súhlasí s prijímaním osobitných správ z nášho fóra. Ak s týmto pravidlom nesúhlasíte, vytvorte si náhradný email, ktorý použijete iba pre registráciu na fóre. Náš systém vám počas roka doručí priemerne 1-5 správ, mimo systémových notifikácií, ktoré si určíte sami vo svojom užívateľskom paneli.

Postup

  • Požiadavku napíšte prostredníctvom súkromnej správy cez toto fórum adminom alebo výhradne cez email, ktorý máte práve uložený vo vašom profile, inak nemôžeme verifikovať vašu požiadavku. Majiteľ musí byť jednoznačne overiteľný.

  • Ak máte nejaké dôležité príspevky a chcete svoje autorstvo prenechať niekomu inému, dopíšte aj nick tohto užívateľa, na ktorého meno sa tieto príspevky majú asociovať.

  • Vaše súkromné správy neposkytujeme, tie si môžete sami extrahovať priamo v doručených správach a exportovať do formátu CSV alebo XML.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Späť na Novinky a oznamy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.