Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 18:50:15

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Aquaman a stratené kráľovstvo / Aquaman and the Lost Kingdom

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Aquaman a stratené kráľovstvo / Aquaman and the Lost Kingdom

Poslaťod dementus996 » Pia 29.12.2023 01:14:26 quicklink

Aquamna 2.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Kamil Mikulčík - Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Ivan Šandor - Patrick Wilson (kráľ Orm / Ocean Master), Matúš Krátky - Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta / David Hyde), Jozef Vajda - Dolph Lundgren (kráľ Nereus), Renáta Rundová - Nicole Kidman (Atlanna), Roman Pomajbo - Randall Park (Dr. Stephen Shin), Andrea Somorovská - Amber Heard (Mera), Ivo Gogál - Pilou Asbæk (Kordax), Juraj Predmerský - John Rhys-Davies (Brine King), Ján Gallovič - Temuera Morrison (Tom Curry), Natália Kóšová - Jani Zhao (Stingray), Barbara Kelíšková - Indya Moore (Karshon), Dušan Szabó - Michael Beach (Jesse Hyde), Martin Vitek - Martin Short (Kingfish), Michal Domonkoš - Jay Rincon (vedec), Marek Koleno, Ondrej Benko, Matej Struhár, Lenka Lašová, Ester Čuríková, Andrea Mazúrová a ďalší

Preklad: Marína Verešová
Úprava dialógov: Lukáš Nimnický
Zvuk: Patrik Kuchta, Peter Granec, Daniel Lengyel
Výsledný mix: Deluxe Media
Produkcia: Martin Turanský
Manažérka výroby: Mária Mikušová
Asistentka réžie: Barbora Pernecká
Réžia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Noise Studio - 2023

Premiéra: 21.12.2023 (Kino) | 27.2.2024 (HBO MAX)

Súvisí s:
Aquaman, Muž z ocele, Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti, Justice League, Jednotka samovrahov, Wonder Woman, Wonder Woman 1984, Justice League Zacka Snydera, Flash
dementus996
Updater
 
Príspevky: 892
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Aquaman a stratené kráľovstvo / Aquaman and the Lost Kin

Poslaťod m09 » Pia 29.12.2023 09:43:11 quicklink

Tak toto vyzerá úplne špičkovo Top! Keby som robil k tomu návrh slovenského znenia takto nejako by vyzeral. Na čo som ešte zvedavý je tá kombinácia s Predmerským lebo tohto herca ešte Predmerský nedaboval, ale môže to fungovať.
Klobúk dole pán režisér! Jednotka s hviezdičkou!
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Aquaman a stratené kráľovstvo / Aquaman and the Lost Kin

Poslaťod Mariuss » Pia 29.12.2023 19:45:50 quicklink

m09 píše:Tak toto vyzerá úplne špičkovo Top! Keby som robil k tomu návrh slovenského znenia takto nejako by vyzeral. Na čo som ešte zvedavý je tá kombinácia s Predmerským lebo tohto herca ešte Predmerský nedaboval, ale môže to fungovať.
Klobúk dole pán režisér! Jednotka s hviezdičkou!


Dabing je to určite vydarený, nemal som s ním žiadny väčší problém. Možno na Wilsona by som osobne radšej počul Kobielského, ale i Šandor je ok.

Johna Rhys-Daviesa vo filme neuvidíš, len CGI postavu, ktorú dabuje jeho hlas, takže je to jedno :D.

Za mňa o trochu nižšie ako dabing Wonku, takže dávam 7,5/10.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1070
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Aquaman a stratené kráľovstvo / Aquaman and the Lost Kin

Poslaťod dementus996 » Sob 30.12.2023 16:48:33 quicklink

Mňa strašne bavila chémia medzi Arthurom a Ormom, aj v slovenskom jazyku. Mikulčík je podľa mňa najlepšia voľba na Momou. Je super, že zachovali dobré spojenia z jednotky a tie zlé vylepšili.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 892
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín


Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.