Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 07:37:50

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

To nie si ty / You're Not You

To nie si ty / You're Not You

Poslaťod Jakub55 » Str 3.2.2021 11:54:22 quicklink

To nie si ty.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Petra Vajdová - Hilary Swank (Kate), Lívia Bielovič - Emmy Rossum (Bec), Jakub Gécz - Josh Duhamel (Evan + titulky), Jana Wagnerová - Stephanie Beatriz (Jill), Roman Matisko - Julian McMahon (Liam), Barbora Chlebcová - Ali Larter (Keely), Andrea Somorovská - Andrea Savage (Alyssa), Michal Klučka - Mike Doyle (Tom), Helena Geregová - Loretta Devine (Marilyn), Ivan Vojtek st. - Ernie Hudson (John), Dušan Szabó - Gareth Williams (Bruce), Dagmar Bruckmayerová - Marcia Gay Harden (Elizabeth), Ľudmila Mandžárová - Frances Fisher (Gwen), Juraj Predmerský - Ed Begley Jr. (strýko Roger), Ján Greššo - Geoff Pierson (Katein otec), Miroslav Trnavský - David Grant Wright (doktor) a ďalší.

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ a JOJ Plus


Premiéra: 1.11.2019
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1084
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: To nie si ty / You're Not You

Poslaťod Jakub55 » Str 3.2.2021 11:56:28 quicklink

Petra Vajdová ma prekvapila čo dokáže so svojim hlasom spraviť :o :o :o :o . Lívia Bielovič bola tiež perfektná. Až som sa čudoval :o :o :o :o .
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1084
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: To nie si ty / You're Not You

Poslaťod m09 » Str 3.2.2021 12:31:45 quicklink

Budem k dabingu podstatne kritickejší, ale začnem tým pozitívnym. Vajdová bola skutočne úžasná a bol som z toho nadšený. Bielovič považujem za klenot tohto dabingu aj som ju navrhoval v sekcii nenadované filmy takže mňa vôbec neprekvapila. :)
Zvyšok obsadenia už bola ale jedna veľká bieda a dabing ako celok to zrazilo na priemerný nebojím sa povedať až mierne podpriemerný. Josh Duhamel tam bolo viacero možností (Šandor, Kemka, Kobielský, M.Kráľ). Julian McMahon tam znel Matisko strašne mlado mohol to byť S.Král prípadne A.Hajdu. Ernie Hudson pri ňom jasný Gogál. Ak už chceli, aby sa mu rozrástol zoznam mohli skúsiť Landla. Geoff Pierson pri ňom sa dal obsadiť napríklad Trnavský. Marcia Gay Harden pri nej tých možností skutočne bolo. Vybrali jednu z tých horších. Celkovo si myslím, že Markíza by mohla zabrať obsadiť Rundovú alebo Bilú na Swank, Bielovič tam ako jedinú nechať zvyšok preobsadiť. Veľká škoda veľmi dobrého filmu.
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 87 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.