Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 13:20:51

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ad Astra / Ad Astra

Ad Astra / Ad Astra

Poslaťod jano » Str 23.2.2022 00:46:36 quicklink

ad-astra-sk-poster.jpg
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Marián Miezga - Brad Pitt (Roy McBride), Ivan Romančík - Tommy Lee Jones (H. Clifford McBride), Judita Bilá - Ruth Negga (Helen Lantos), Marek Majeský - Donnie Keshawarz (Kapitán Lawrence Tenner), Miloslav Kráľ - Loren Dean (Donald Stanford), František Kovár - Donald Sutherland (Thomas Pruitt), Dušan Szabó - John Finn (Brigádny generál Stroud), René Jankovič - Sean Blakemore (Willie Levant), Kristína Turjanová - Liv Tyler (Eve), Zuzana Kyzeková, Igor Krempaský a iní.

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre JOJ Group

Premiéra: 19.02.2022 (TV JOJ)
Obrázok užívateľa
jano
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Uto 31.8.2021 09:34:57

Re: Ad Astra / Ad Astra

Poslaťod Mariuss » Str 23.2.2022 20:35:18 quicklink

Na tento film na JOJke som sa veľmi tešil, lebo v kine to bol neskutočný zážitok, a som rád, že sa dabing (aspoň v mojich očiach) vydaril.

Miezga tu bol skvelý, veril som mu tú postavu. Celkovo sa obsadenie vydarilo a nebol snáď jediný hlas, ktorý by ma pri pozeraní rušil. Jediná škoda je, že tu nedaboval Dušan Jamrich, či už Donald Sutherlanda, alebo Tommy Lee Jonesa.

Nabudúce, keď si budem chcieť tento film opäť pozrieť, budem mať príjemné starosti pri výbere zvukovej stopy.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1069
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Ad Astra / Ad Astra

Poslaťod 2327 » Str 23.2.2022 21:23:30 quicklink

Mňa film moc neoslovil, no dabing áno. Marián Miezga je na Brada Pitta ako stvorený. Ťažko si na ňom predstaviť niekoho iného. A fakt škoda Jamricha, no Romančík ako Tommy Lee Jones vôbec neznel zle. A ešte som dúfal, že obsadia na Liv Tyler Lenku Košickú, tá v seriáli 9-1-1: Texas ju dabovala skvelo. Celkovo dabing je skvelý.

A dabing malo na starosti Štúdio Daniela ;)
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1068
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Ad Astra / Ad Astra

Poslaťod m09 » Štv 24.2.2022 08:55:01 quicklink

Určite tam chýbal Jamrich s tým úplne súhlasím. Čo sa týka Liv Tyler tam som očakával jednu z dvojice Košická/ Škrabáková, ale Turjanová milo prekvapila. Na Brada sa mi okrem spomínaného Miezgu páčil ešte Maštalír v Tróji. Myslím si, že by to fungovalo aj v iných filmoch. :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.