Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 13:38:46

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Poslaťod dementus996 » Sob 15.10.2022 15:16:31 quicklink

164777221_473844.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Dušan Jamrich - Robert De Niro (Ed), Elena Podzámska - Uma Thurman (Sally), Erik Koníček - Oakes Fegley (Peter), Juraj Predmerský - Christopher Walken (Jerry), Ivan Gogál - Cheech Marin (Danny), Peter Sklár - Rob Riggle (Arthur), Jana Valocká - Jane Seymour (Diane), Max Rosa - Juliocesar Chavez (Billy), Lukáš Krčmár - Isaac Kragten (Steve), Gréta Luprichová - Laura Marano, Lydia Styslinger (Mia, Lisa), Martin Zatovič - Clayton English (rozhodca), Petra Gažíková-Lángová - Joanie Stewart (Carla), Zuzana Kyzeková - Veronica Alicino (sestra Alice), Andrej Kováč - Faizon Love, Jeremy Childs, Joe Foley, Leon Lamar (vedúci predajne, zdravotník, ranger, chlapík), Andrea Mazúrová - Suehyla El-Attar Young (učiteľka), Juraj Hrčka - Joshua Childs, Kendrick Cross (zdravotník, poisťovací agent), Alex Koníček - Drew Scheid (ôsmak), Miroslava Belancová - Betzaida Landín (mladá žena), Ján Tréger (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Matušková
Preklad a dialógy: Stanislav Kaclík
Zvuk: Martin "Škrupo" Škorupa
Réžia: Viktor Kollár, Iveta Vrabcová
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ

Premiéra: 29.10.2022 (TV JOJ)
dementus996
Updater
 
Príspevky: 892
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Poslaťod m09 » Sob 15.10.2022 19:39:24 quicklink

Hilmerová vážne? Tak toto by som si rád vypočul kto má ukážku lebo Hilmerovú by som si na túto herečku nedovolil obsadiť ani keby sa teraz šiel robiť redabing. Dr. Quinovej. :o
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Poslaťod lubo » Ned 16.10.2022 00:33:11 quicklink

m09 píše:Hilmerová vážne? Tak toto by som si rád vypočul kto má ukážku lebo Hilmerovú by som si na túto herečku nedovolil obsadiť ani keby sa teraz šiel robiť redabing. Dr. Quinovej. :o


Určite pôjde o chybu, som si istý, že tam bude starší hlas pri Jane Seymour ako Hilmerová.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Poslaťod dementus996 » Ned 16.10.2022 12:01:05 quicklink

lubo píše:
m09 píše:Hilmerová vážne? Tak toto by som si rád vypočul kto má ukážku lebo Hilmerovú by som si na túto herečku nedovolil obsadiť ani keby sa teraz šiel robiť redabing. Dr. Quinovej. :o


Určite pôjde o chybu, som si istý, že tam bude starší hlas pri Jane Seymour ako Hilmerová.

Ukazka

Skuste posudit.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 892
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Poslaťod PeterSD » Ned 16.10.2022 12:15:07 quicklink

Ale toto ani náhodou nie je Hilmerová, toto je Jana Valocká. Tá ma ďaleko od Hilmerovej.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Poslaťod m09 » Ned 16.10.2022 12:26:18 quicklink

Je pravda, že som tam tiež počul Valockú. No dojem to veľmi nenapravilo lebo má síce ďaleko od Hilmerovej, ale má aj stále ďaleko od Jane Seymour. Tam som čakal, že sa ozve taká Sanitrová/ Kulíšková a ideálne Studenková. Zvyšok obsadenia vyzerá špičkovo. Dalo by sa špekulovať o Gogálovi či sa nedal zohnať Švoňavský prípadne Landl.
Včera som pozeral Kód 355 a tam išla reklama práve na tento film s tým, že ,, už čoskoro na Jojke,,. Takže rozumiem tomu správne, že premiéra tohto filmu ešte len bude?
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Poslaťod dementus996 » Ned 16.10.2022 12:33:59 quicklink

m09 píše:Je pravda, že som tam tiež počul Valockú. No dojem to veľmi nenapravilo lebo má síce ďaleko od Hilmerovej, ale má aj stále ďaleko od Jane Seymour. Tam som čakal, že sa ozve taká Sanitrová/ Kulíšková a ideálne Studenková. Zvyšok obsadenia vyzerá špičkovo. Dalo by sa špekulovať o Gogálovi či sa Nedal zohnať Švoňavský prípadne Landl.
Včera som pozeral Kód 355 a tam išla reklama práve na tento film s tým, že ,, už čoskoro na Jojke,,. Takže rozumiem tomu správne, že premiéra tohto filmu ešte len bude?



Aktuálne je to dostupné na JOJ play.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 892
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Ako dostať deda z domu / The War with Grandpa

Poslaťod PeterSD » Ned 16.10.2022 12:45:17 quicklink

Ja som nezaznamenal, aby to išlo v tv. Ono, je to rovnaké, ako v prípade John Wick. JOJ dabing bol pridaný skôr na ich platforme a neskôr bol odvysielaný v tv.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 79 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.