Aktuálny čas je Ned 28.4.2024 20:17:22

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Cecelia Ahern: Vďaka za spomienky / Thanks for the Memories

Cecelia Ahern: Vďaka za spomienky / Thanks for the Memories

Poslaťod 2327 » Ned 18.6.2023 12:31:22 quicklink

Snímka obrazovky 2023-06-18 123007.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V slovenskom znení: Michal Hallon - Tom Wlaschiha (Justin Beckmann), Michaela Šáleková - Tamzin Merchant (Joyce Conwayová), Matúš Krátky - Tom Bennett (Conor), Vanda Růžičková - Sally Bretton (Sarah), Martin Kaprálik - Cristian Solimeno (Lawrence), Zuzana Kyzeková - Tessa Mittelstaedt (Jenna), Ľubica Očková-Konrádová - Joanna David, Joan Hodges, Lynette Edwards (Dawn, Maureen, knihovníčka), Jana Majeská - Bekka Bowling (Kate), Peter Krajčovič - Paul Bazely (Frank), Nataša Grambličková - Sorcha Groundsell (Bella Beckmannová), Dárius Koči - Oliver Hoare (Peter), Juraj Predmerský - James Fleet (Patrick Conway), Boris Farkaš - Stephen Boxer (Leonard), Radka Kopriva - Patricia Allison (Claudia), Michaela Kapráliková - Laura Girling, Holly Joyce (neurologička, režisérka), Ján Tréger - Rory Murphy, Alan Bayer (Greg, čašník + titulky), Michal Blaho - Richard James-Neale, Neil D'Souza, Oliver Gomm, Scott Mackie (Terry, Dr. Sharma, Danny, Oliver), Roman Čisár - Gary Tushaw (zdravotník) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV DOMA


Premiéra: 04.06.2022
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1069
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Cecelia Ahern: Vďaka za spomienky / Thanks for the Memor

Poslaťod PeterSD » Ned 18.6.2023 12:39:53 quicklink

Obsadenie Michala Hallona mi nepríde dvakrát rozumné, ani vekovo a ani charakterovo. A už vôbec si ho ani neviem predstaviť napr. v seriály Stranger Things. Za mňa krok vedľa. Rovnako aj obsadenie Drotárovej.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2468
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Cecelia Ahern: Vďaka za spomienky / Thanks for the Memor

Poslaťod 2327 » Ned 18.6.2023 12:55:52 quicklink

Tak v Stranger Things ani náhodou Hallon. Tu ešte ako tak sadol, ale v tomto nie. V piatkovej premiére 2. dabingu Maigret: Noc na križovatke Toma Wlaschihu daboval Martin Kaprálik, čo podľa mňa bolo ešte horšie ako dopadlo toto. V 1. dabingu bol zas Martin Zatovič a síce som prvý dabing nevidel, pozdáva sa mi táto kombinácia. Možno by ešte sadol Boublík.
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1069
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.