Aktuálny čas je Str 15.5.2024 14:01:59

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zabijakov osobný strážca 2 / Hitman's Wife's Bodyguard

Zabijakov osobný strážca 2 / Hitman's Wife's Bodyguard

Poslaťod dementus996 » Ned 10.9.2023 10:10:55 quicklink

zabijakov osobny strazca 2.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | CZ VERZIA

V slovenskom znení: Vladimír Kobielský - Ryan Reynolds (Michael Bryce), Pavol Topoľský - Samuel L. Jackson (Darius Kincaid), Judita Bilá - Salma Hayek (Sonia Kincaidová), Ján Tréger - Frank Grillo (Bobby O'Neill), Dušan Szabó - Antonio Banderas (Aristotles Papadopolous), Ivo Gogál - Morgan Freeman (Senior), Jana Valocká - Caroline Goodall (Crowleyová), Pavol Šajmovič - Brian Caspe (Walter Fischer), René Jankovič - Tom Hopper (Magnusson), Dušan Vaňo - Richard E. Grant (Seifert) a ďalší.

Vyrobila: Spoločnosť Trigon Production

Premiéra: 9.9.2023 o 20:40 (JOJ)

Súvisí s:
Zabijakov osobný strážca
dementus996
Updater
 
Príspevky: 901
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Zabijakov osobný strážca 2 / Hitman's Wife's Bodyguard

Poslaťod m09 » Ned 10.9.2023 11:36:01 quicklink

Určite to dopadlo lepšie ako prvý diel. Čakal som od režiséra/ ky niečo také chytrejšie.
Napríklad Pavol Topoľský - Samuel L. Jackson sa dalo riešiť hneď niekoľkými spôsobmi:
1.Peter Rúfus - Morgan Freeman tým pádom Ivo Gogál - Samuel L. Jackson.
2. Dušan Szabó - Antonio Banderas tak tam mohli ísť Kočiš, Rúfus, M.Kráľ, Vajda, Majeský tým pádom Dušan Szabó - Samuel L. Jackson.
Judita Bilá - Salma Hayek to je síce moja naj kombinácia na ňu ale nie do komédii. Ja mám Bilú tak nejak spojenú s kriminálkami, trilermi, drámami. Tu by som skôr volil Ondrejkovú, Fialovú alebo Podzámsku.
Ján Tréger - Frank Grillo môže byť dajme tomu len upozorňujem že M. Kráľ je výrazne lepší a M. Kaprálik aspoň o niečo lepší.
Jana Valocká - Caroline Goodall tu sa to potvrdzuje a všimol som si to už pri komédii Ako dostať deda z domu, že Valockej dávajú strašne staré postavy. Ona nemá až taký starý hlas zase.
Oceňujem a veľmi preklad a dialógy + mne išiel aj dobrý zvuk normálne. Obsadenie oceňujem z toho hľadiska, že tam nebolo nič vyslovene vyrušujúce. Nejaká kombinácia, ktorá by dopadla úplne zle. Za obrovské plus v obsadení považujem kombináciu Vladimír Kobielský - Ryan Reynolds žiaden Šandor či iné experimenty.
m09
700+
 
Príspevky: 793
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Zabijakov osobný strážca 2 / Hitman's Wife's Bodyguard

Poslaťod PeterSD » Ned 10.9.2023 12:05:43 quicklink

Osobne som na rozpakoch. Obsadenie mohlo byť určite vyskladané oveľa lepšie a to tak, aby Gogál mohol dabovať bez problémov S. L. Jacksona (ako aj bolo spomínané vyššie). Tu sa ukázala nie príliš veľká skúsenosť režiséra. Kobielský bol bez pochyby skvelý ťah, oproti prvej časti, no nerozumné obsadenie Topoľského, ktorý je skvelý Eddie Murphy (a po novom aj Scooby Doo) degradovalo dabing tohto filmu o jeden level.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2468
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 17 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.