Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 18:29:11

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Infinite: Nekoneční / Infinite

Infinite: Nekoneční / Infinite

Poslaťod dementus996 » Uto 10.10.2023 12:40:41 quicklink

infinite sk.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Mark Wahlberg (Evan McCauley), Martin Kaprálik - Chiwetel Ejiofor (Bathurst 2020), Dominika Žiaranová - Sophie Cookson (Nora Brightmanová), Matúš Krátky - Dylan O'Brien (Treadway), Daniel Ratimorský - Tom Hughes (Abel), Juraj Predmerský - Toby Jones (Porter), Andrea Somorovská - Wallis Day (agentka Shinová), Jana Valocká - Liz Carr (Garrick), Martin Hronský - Jóhannes Haukur Jóhannesson (Kovic), Peter Krajčovič - Jason Mantzoukas (Artisan), Roman Ferienčík - Jack Roth (Ronny), Roman Matisko - Mark Fleischmann (majiteľ Brasserie), Adela Mojžišová - Kae Alexander (Trace), Radka Kopriva - Joana Ribeiro (Leona), Gréta Luprichová - Raffiella Chapman (Jinya), ??? - Rupert Friend (Bathurst 1985), Rastislav Sokol (komentáre + titulky) a ďalší.

Zvuk: Milan Kubík
Preklad: Natália Rákošová
Dialógy: Peter Krajčovič
Produkcia: Rastislav Jakubek
Réžia slovenského znenia: Roman Ďuriš
Vyrobilo: Sunrise Studio pre JOJ Group - 2023

Premiéra: 7.10.2023 o 20:40 (JOJ)
dementus996
Updater
 
Príspevky: 892
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Infinite: Nekoneční / Infinite

Poslaťod dementus996 » Uto 10.10.2023 20:40:10 quicklink

Dabing za mňa veľmi podarený, hlasy sedeli bezproblémovo, nič ma nerušilo. Film samotný však nie je žiadne terno, ale to na kvalitu dabingu nemá vplyv a slovenské znenie som si užil.

Ďakujem štúdiu za poskytnutie informácií o štábe.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 892
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Infinite: Nekoneční / Infinite

Poslaťod PeterSD » Štv 12.10.2023 09:56:22 quicklink

Aj keď Sunrise patrí medzi najlepšie štúdia, v tomto prípade, za mňa, nebolo to 100%. Mňa zase rušilo v dosť veľkej miere obsadenie Dominiky Žiaranovej. Podľa mňa sa na Sophie Cookson vôbec nehodila, lepšou variantou by bola Porubjaková a to bez debaty. Taktiež ma rušilo aj obsadenie Valockej, Geregová by bola možno lepšou voľbou. Jednoducho, Michal Hallon je Michal Hallon. ;)

7/10
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 67 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.