Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 07:29:40

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Stratené mesto / The Lost City

Stratené mesto / The Lost City

Poslaťod smko » Ned 22.10.2023 12:07:10 quicklink

Stratené mesto.jpg
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Gabriela Škrabáková - Sandra Bullock (Loretta Sageová), Michal Hallon - Channing Tatum (Dash McMahon), Marek Fašiang - Daniel Radcliffe (Abigail Fairfax), Marián Miezga - Brad Pitt (Jack Trainer), Lucia Hurajová - Da'Vine Joy Randolph (Beth Hattenová), Andrea Karnasová - Patti Harrison (Allison), Martin Kaprálik - Thomas Forbes-Johnson (Julian), Roman Čisár - Stephen Lang (fantasy zloduch), Peter Rúfus - Oscar Nuñez (Oscar + titulky), Ondrej Kaprálik - Héctor Aníbal (Rafi), Andrea Mazurová - Jona Pringle (Nana), Michal Blaho - Bowen Yang (moderátor Ray), Ľudmila Mandžárová - Olga Bucarelli (spievajúca žena v dedine) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ


Premiéra: 21.10.2023
smko
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Štv 20.7.2023 20:38:04

Re: Stratené mesto / Lost city

Poslaťod dementus996 » Ned 22.10.2023 21:38:22 quicklink

Zdá sa to iba mne, alebo naozaj štúdio zabudlo nadabovať tri vety s Fašiangom a použili iný hlas? Prikladám ukážku a povedzte mi, prosím, že v roku 2023 nevyrábajú dabing do prime time-u lajdáci.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 889
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Stratené mesto / The Lost City

Poslaťod lubo » Ned 22.10.2023 23:09:21 quicklink

Lucia Hurajová - Da'Vine Joy Randolph (Beth Hattenová), Roman Čisár - Stephen Lang (fantasy zloduch), Ondrej Kaprálik - Héctor Aníbal (Rafi), Andrea Mazurová - Jona Pringle (Nana), Michal Blaho - Bowen Yang (moderátor Ray)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Stratené mesto / Lost city

Poslaťod PeterSD » Pon 23.10.2023 00:30:23 quicklink

dementus996 píše:Zdá sa to iba mne, alebo naozaj štúdio zabudlo nadabovať tri vety s Fašiangom a použili iný hlas? Prikladám ukážku a povedzte mi, prosím, že v roku 2023 nevyrábajú dabing do prime time-u lajdáci.


Táto nahrávka je dosť nekvalitná, je tam aj posun zvuku. Pustil som si to z mojej nahrávky a započúval som sa presne do tejto pasáže a potom ešte chvíľu po nej a síce sa môže zdať, že tie spomínané tri vety dabuje niekto iný, ale nie je to tak. Je to naozaj Fašiangov hlas, len zmenil polohu hlasu. Totiž, príde mi to, ako keby aj v dnešnej dobe ešte stále mutuje. Stále mu ten jeho hlas preskakuje. Môžete to počuť pravidelne aj pri relácii Farma, ktorú moderuje.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Stratené mesto / Lost city

Poslaťod dementus996 » Pon 23.10.2023 10:03:34 quicklink

PeterSD píše:
dementus996 píše:Zdá sa to iba mne, alebo naozaj štúdio zabudlo nadabovať tri vety s Fašiangom a použili iný hlas? Prikladám ukážku a povedzte mi, prosím, že v roku 2023 nevyrábajú dabing do prime time-u lajdáci.


Táto nahrávka je dosť nekvalitná, je tam aj posun zvuku. Pustil som si to z mojej nahrávky a započúval som sa presne do tejto pasáže a potom ešte chvíľu po nej a síce sa môže zdať, že tie spomínané tri vety dabuje niekto iný, ale nie je to tak. Je to naozaj Fašiangov hlas, len zmenil polohu hlasu. Totiž, príde mi to, ako keby aj v dnešnej dobe ešte stále mutuje. Stále mu ten jeho hlas preskakuje. Môžete to počuť pravidelne aj pri relácii Farma, ktorú moderuje.

Vďaka za objasnenie, hoci je to taká poloha, že by som to nikdy nepovedal. Tá kvalita a posun zvuku je spôsobený daným úložiskom, zdrojový súbor u mňa v počítači je synchrónny.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 889
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Stratené mesto / The Lost City

Poslaťod m09 » Pon 23.10.2023 12:21:45 quicklink

Musím sa priznať, že nerozumiem obsadeniu Michala Hallona. Veď na Tatuma máme najmenej 4 lepších dabérov (Kobielský, Šandor, Kemka, Maštalír). Čisár tiež nebol nejaké terno, ale dalo sa to zniesť. Čudujem sa, že sa tu kolegovia sústredia na Fašiangove 3 vety a či Fašiang áno či nie. :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Stratené mesto / The Lost City

Poslaťod PeterSD » Pon 23.10.2023 14:12:19 quicklink

Ja osobne preferujem Kemku, ale vedel som, že ho neobsadia, keďže som niekde čítal, že natáča nejaký projekt, ktorý ho stojí nejaký čas a Maštalír je pernamentne vyťažený, takže som ani neveril, že to bude inak. A keďže Kobielský je obsadzovaný v Markíze a Jojka uprednostňuje vo väčšine Kemku, voľba bola jasná. Ľahká matematika. Ale to neznamená, že som s obsadením Hallona spokojný.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 87 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.