Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 09:23:36

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Neznesiteľná váha obrovského talentu / The Unbearable...

Neznesiteľná váha obrovského talentu / The Unbearable...

Poslaťod dementus996 » Str 21.2.2024 16:38:53 quicklink

The Unbearable Weight of Massive Talent

Neznesiteľná váha obrovského talentu.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Nicolas Cage (Nick Cage, Nicky), Marek Majeský - Pedro Pascal (Javi Gutierrez), Michal Hallon - Neil Patrick Harris (Richard Fink), Miroslava Grožáková - Lily Mo Sheen (Addy Cageová), Lenka Košická - Sharon Horgan (Olivia), Ivan Šandor - Ike Barinholtz (Martin), Andrea Somorovská - Tiffany Haddish (Vivian), Daniela Šencová - Alessandra Mastronardi (Gabriela), Peter Krajčovič - Paco León (Lucas Gutierrez), Martin Hronský - David Gordon Green (režisér David), Michaela Kapráliková - Demi Moore (herečka hrajúca Oliviu), Helena Geregová - Joanna Bobin (terapeutka Cheryl), Filip Šebeta, Lenka Fecková, Marek Lupták, Andrej Kováč, Petra Gavláková, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší

Zvuk: Erich Sedlák
Produkcia: Rastislav Jakubek
Preklad: Andrea Novosadová
Dialógy: Viera Remeňová
Réžia: Michal Hallon
Vyrobilo: Sunrise Studio pre televíziu JOJ

Premiéra: 11.2.2024 o 20:40 (JOJ)
dementus996
Updater
 
Príspevky: 889
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Neznesiteľná váha obrovského talentu / The Unbearable...

Poslaťod Jakub55 » Str 21.2.2024 17:40:12 quicklink

Mne sa tento dabing páčil, pretože Martin Kaprálik na Nicolasovi Cageovi exceloval :o :o :o :o . A Marek Majeský na Perda Pascala bol veľmi excelentný :o :o :o :o . A tie dialógy medzi Martinom Kaprálikom a Marekom Majeským boli božské ako si na tom dané štúdio dalo záležať ;) ;) ;) ;) .

A presne som vedel, že to robilo Sunrise Studio, pretože už tak dokonalé dialógy robí poslednú dobu len toto štúdio a ja mu Ďakujem ;) ;) ;) ;) .
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1084
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Neznesiteľná váha obrovského talentu / The Unbearable...

Poslaťod PeterSD » Str 21.2.2024 18:05:06 quicklink

Ja by som vytkol jedinú vec a to obsadenie Kaprálika a Majeského, nakoľko obaja herci prevažne dabujú Cagea. V tomto prípade dabovali obaja hlavné postavy, pričom jednu z nich stvárnil práve Nicolas Cage. Nevedel som sa sústrediť na nič iné, iba na to, že sa Cage rozpráva sám so sebou. A Michaela Medvecová?
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 85 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.