Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 14:12:52

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Nezvestná: Nájdem si dcéru / Pátranie / Searching

Nezvestná: Nájdem si dcéru / Pátranie / Searching

Poslaťod 2327 » Uto 12.3.2024 18:19:23 quicklink

Snímka obrazovky 2024-03-12 170639.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Martin Hronský - John Cho (David Kim), Barbara Kelíšková - Debra Messing (detektívka Rosemary Vicková), Alžbeta Dvoranová - Michelle La, Kya Dawn Lau (Margot Kimová, 9-ročná Margot Kimová), Max Rosa - Connor McRaith (Isaac), Michal Blaho - Joseph Lee (Peter Kim), Andrej Kováč - Dominic Hoffman, Roy Abramsohn, Sean O'Bryan (Michael Porter, spravodajca, moderátor), Miroslav Trnavský - Ric Sarabia (Randy Cartoff + titulky), Gabriela Škrabáková - Sylvia Minassian, Julie Nathanson (pani Shahinianová - hlas, Natalie Boydová - hlas), Petra Gažíková-Lángová - Melissa Disney, LaSaundra Gibson (Isaacova mama - hlas, Faustine Rea), Roman Čisár - Colin Woodell, Johnno Wilson (operátor 911 - hlas, Mike Makowsky), Filip Šebesta - Joseph John Schirle, Thomas Barbusca (Jonah Emmi - hlas, Cody), Radka Kopriva - Franchesca Maia, Erin Henriques, Erica Jenkins (Sadie, Stacy, Hannah Pardyová), Jakub Gogál - Gage Biltoft (John Watson), Andrea Martvoňová - Briana McLean, Kristin Herold (Abigail Nielsenová, spravodajkyňa), Přemysl Boublík - Reed Buck (Derek Ellis - hlas), Martin Zatovič - Ben Cain (agent pre vraždy) a ďalší.

Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2024

Premiéra: 06.03.2024 (TV Dajto)
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1068
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Nezvestná: Nájdem si dcéru / Pátranie / Searching

Poslaťod PeterSD » Uto 12.3.2024 20:44:54 quicklink

Nechápem, prečo nemohol byť obsadený napr. Martin Zatovič v hl. úlohe. Martin Hronský sa vôbec nehodil. A Barbara Kelíšková taktiež nie, ani vekovo.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Nezvestná: Nájdem si dcéru / Pátranie / Searching

Poslaťod m09 » Uto 12.3.2024 20:52:13 quicklink

Kelíšková za mňa v poriadku, Hronský má jedno šťastie, že ide o mysteriózny triler sadla mu táto konkrétna postava. Ja by som možno obsadil aj Matiska alebo Krátkeho. Hronský sa na toho herca nehodil, ale zo Zatovičom by som nebol spokojný.
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 95 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.