Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 08:10:26

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Studený ako kameň / Stone Cold

Studený ako kameň / Stone Cold

Poslaťod dementus996 » Sob 23.3.2024 10:39:37 quicklink

Studený ako kameň.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V slovenskom znení: Daniel Ratimorský - Brian Bosworth (Joe Huff, John Stone), Ján Tréger - Sam McMurray (Lance), Roman Čisár - Richard Gant (Cunningham), Roman Ferienčík - Evan James (Gut), Michal Ďuriš - William Forsythe (Ice), Martin Mňahončák - Lance Henriksen (Chains Cooper), Miroslav Trnavský - David Tress (Brent Whipperton), Tibor Vokoun, Ladislav Konrád a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na Dajto
dementus996
Updater
 
Príspevky: 889
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Studený ako kameň / Stone Cold

Poslaťod PeterSD » Sob 23.3.2024 11:26:39 quicklink

Bol som nemilo prekvapený, keď som počul tento dabing na Dajto. A tuto musím súhlasiť s Andersonom, že niekedy je lepšie nevytvárať dabingy k starým filmom, ak k nim nevedia tvorcovia vhodne obsadiť hercov. Tento dabing bohužiaľ, musím zaradiť medzi tie, ktoré nemali nikdy existovať.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Studený ako kameň / Stone Cold

Poslaťod Mariuss » Sob 23.3.2024 13:11:31 quicklink

Budem sa opakovať. Tento dabing je nepodarok, súhlasím. No to neznamená, že sa nemajú vyrábať nové dabingy pre staré filmy, ktoré sk dabing nemajú. Ak to do rúk dostanú schopní tvorcovia, nevidím problém.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1069
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Studený ako kameň / Stone Cold

Poslaťod PeterSD » Sob 23.3.2024 14:33:41 quicklink

Mariuss píše:Budem sa opakovať. Tento dabing je nepodarok, súhlasím. No to neznamená, že sa nemajú vyrábať nové dabingy pre staré filmy, ktoré sk dabing nemajú. Ak to do rúk dostanú schopní tvorcovia, nevidím problém.


Ja iba odpoviem, tým, čo som už písal vyššie :D
"...niekedy je lepšie nevytvárať dabingy k starým filmom, ak k nim nevedia tvorcovia vhodne obsadiť hercov."
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Studený ako kameň / Stone Cold

Poslaťod Mariuss » Sob 23.3.2024 14:35:43 quicklink

PeterSD píše:
Mariuss píše:Budem sa opakovať. Tento dabing je nepodarok, súhlasím. No to neznamená, že sa nemajú vyrábať nové dabingy pre staré filmy, ktoré sk dabing nemajú. Ak to do rúk dostanú schopní tvorcovia, nevidím problém.


Ja iba odpoviem, tým, čo som už písal vyššie :D
"...niekedy je lepšie nevytvárať dabingy k starým filmom, ak k nim nevedia tvorcovia vhodne obsadiť hercov."


Niekedy Peťo... nie pravidelne, niekedy :D
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1069
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] a 103 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.