Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 18:31:37

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Top Gun / Top Gun °

Re: Top Gun / Top Gun °

Poslaťod Mariuss » Sob 23.3.2024 20:38:35 quicklink

Mňa osobne nerušil ani jeden hlas. Nie sú to možno tak výrazné hlasy ako kedysi (hoc i teraz je v databáze cca 500 hercov), no šlo to...šlo to. Keby sa tie televízne dabingy lepšie platili, výber by bol pestrejší. Také kinodabingy a VOD dabingy sú iná liga.

Určite je lepšie mať dobrý dabing so Stanom Králom, a môcť tak s kľudom prepnúť na pokračovanie s perfektným kinodabingom, kde opäť (kraľ)uje Stanislav Král, ako počúvať hlas Kobielskeho, či češtinu.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1070
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Top Gun / Top Gun °

Poslaťod PeterSD » Sob 23.3.2024 20:42:15 quicklink

Dabing JOJ nehodnotím ako zlý, je fajn, ako som už spomínal, ale vadilo mi obsadenie Belancovej v hlavnej ženskej úlohe a nie som si istý, ale Peter Makranský daboval Vala Kilmera ? Nevedel som sa s týmito hlasmi vôbec stotožniť. Zvyšok bol fajn.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Top Gun / Top Gun °

Poslaťod Mariuss » Sob 23.3.2024 20:50:58 quicklink

Mne práveže hlas, ktorý bol použitý na mladého Vala Kilmera prišiel ako veľmi dobrá voľba, vekovo aj farbou sedel, a mal v sebe i správnu dávku pohŕdavosti, ktorá k danej postave už neodmysliteľne patrí.

Belancová mi prišla ok, nevadila mi.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1070
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Predchádzajúci

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 68 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.