Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 22:45:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Super 8 / Super 8

Super 8 / Super 8

Poslaťod slavo » Štv 25.7.2013 23:49:35 quicklink

Super 8.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Marek Suchitra - Joel Courtney (Joe Lamb), Katarína Brychtová - Jessica Tuck (pani Kaznyková), Dušan Szabo - Joel McKinnon Miller (pán Kaznyk), Jakub Janák - Ryan Lee (Cary), Alexander Barot - Zach Mills (Preston), Frencien Bauer - Riley Griffiths (Charles Kaznyk), Lukáš Frlajs - Gabriel Basso (Martin), Rastislav Sokol - Kyle Chandler (Jackson Lamb), Martin Hronský - Ron Eldard (Louis Dainard), Patrik Žiaran - Jade Griffiths (Benji Kaznyk), Miroslava Drínová - Elle Fanning (Alice Dainardová), Ivo Gogál - Glynn Turman (Dr. Thomas Woodward), Miroslav Trnavský - Noah Emmerich (Nelec), Stanislav Staško, Mária Landlová, Tibor Vokoun, Jozef Domonkoš, Ernest Loureiro, Tamara Grožáková, Miroslava Grožáková, Bianka Bucková, Miroslav Málek, Gregor Hološka, Miloš Kanjak, Michal Domonkoš, Ľubica Očková, Jozef Bujdák, Martin Vitek, Jeanette Švoňavská, Marta Potančoková, Ján Tréger (titulky) a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvuk: Peter Granec
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zlatica Krčeková
Preklad: Rudolf Lesňák
Dialógy: Lucia Orlovská
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slovenského znenia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2013

Premiéra: 28.7.2013
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Super 8 / Super 8

Poslaťod lubo » Pia 26.7.2013 11:45:53 quicklink

Drínová na Fanning? Prečo, tam radšej nedali niektorú zo sestier Grožákových. A Sokol na Chandlera? Vždy som toho herca počul iba so Šándorovym hlasom. :(

Ostatní v pohode.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Super 8 / Super 8

Poslaťod Dado » Pia 26.7.2013 12:51:25 quicklink

Škoda, že som nestihol dokončiť svoje tipy pre tento dabing a hodiť ich do sekcie Nenadabované filmy, pretože na moje prekvapenie som chlapčenské postavy odhadol celkom správne. No čo sa týka Chandlera, pri ňom by som bol taktiež radšej počul Ivana Šandora, škoda, že sa porušilo ďalšie zo skvelých spojení v slovenskom dabingu. Rovnako tak aj spomínaná Elle Fanning, tá mala predsa v čase nakrúcania filmu len 12 rokov, takže obsadiť na ňu pomaly tridsiatničku a to bez ohľadu na to, aký má hlas, sa mi nezdá ako práve najšťastnejšia voľba.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2195
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Super 8 / Super 8

Poslaťod PeterSD » Sob 14.1.2017 12:33:46 quicklink

Chlapcenske obsadenie je fajn, no Drinova a Sokol su vedla. Pocuvat Drinovu ako dievca zo zakladnej skoly bolo, ako za trest. :x
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Super 8 / Super 8

Poslaťod Mariuss » Štv 18.2.2021 00:13:44 quicklink

Pridané na HBO GO.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1070
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 55 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.