Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 10:34:25

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Skús ma rozosmiať / Just Go with It

Skús ma rozosmiať / Just Go with It

Poslaťod Jakub55 » Sob 5.4.2014 22:03:05 quicklink

Skús-ma-rozosmiať-sk.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Kočiš - Adam Sandler (Danny Maccabee), Andrea Karnasová - Jennifer Aniston (Katherine Palmerová), Gabriela Škrabáková-Kreutz - Nicole Kidman (Devlin Adamsová), Rastislav Sokol - Nick Swardson (Eddie), Petra Vajdová - Brooklyn Decker (Palmer Dodgeová), Bianka Bucková - Bailee Madison (Maggie), Patrik Žiaran - Griffin Gluck (Michael), Ján Tréger - Dave Matthews (Ian Maxtone Jones), Dušan Szabó - Kevin Nealon (Adon), Zuzana Vačková - Rachel Dratch (Kirsten Brantová), Miroslav Trnavský - Dan Patrick (Patrick + titulky), Zuzana Kyzeková - Jackie Sandler (Veruca), Martin Zatovič - Keegan-Michael Key (Ernesto), Jana Majeská - Lori Heuring (predavačka) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1084
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Skús ma rozosmiať / Just Go with It

Poslaťod Dado » Sob 5.4.2014 23:03:23 quicklink

Keď som počul spojenie Karnasová-Aniston, vypol som televíziu. Rád by som počul vysvetlenie zatiaľ neznámeho dabingového režiséra, čo ho k tomu viedlo, lebo už spájanie Aniston s Mičkovicovou sa mi zdalo dosť mimo, ale postupne som si na to zvykol ako na prípadnú alternatívu za Brychtovú, no toto už považujem za čistý výsmech. A najnovšie už aj Markíza ignoruje vynikajúce spojenie Henriety Jančišinovej s Nicole Kidman a namiesto toho využíva to z JOjky, ktoré je minimálne podľa mňa rozhodne horšie? To preberanie dabingových spojení medzi televíziami som si teda takto nepredstavoval. Pri tomto ma prekvapuje, že si tvorcovia dabingu vôbec dokázali spomenúť na Kočiša.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2195
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Skús ma rozosmiať / Just Go with It

Poslaťod mato46 » Ned 6.4.2014 10:48:39 quicklink

Karnasová / Aniston bude asi nové markízacke spojenie. Alebo tento dabing robil ten istý "odborník" čo Šéfov na zabitie.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Skús ma rozosmiať / Just Go with It

Poslaťod kubikdulik » Ned 12.6.2016 21:10:52 quicklink

Snad to JOJka koupí a předabuje s Cinkotou a hlavně Brychtovou, ty pokusy s Karnasovou nic moc :(
kubikdulik
100+
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Pia 14.9.2012 10:27:46

Re: Skús ma rozosmiať / Just Go with It

Poslaťod kubikdulik » Ned 12.6.2016 23:07:38 quicklink

Kočiš se podle mě na Sandlera vůbec nehodí.

Stejně tak děti v tom dabingu to vůbec neprožívaly. S českou verzí se to nedá srovnat.
kubikdulik
100+
 
Príspevky: 116
Registrovaný: Pia 14.9.2012 10:27:46


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 83 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.