Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 19:06:06

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ťažko ho zabiť / Hard to Kill

Ťažko ho zabiť / Hard to Kill

Poslaťod mato46 » Uto 27.5.2014 21:37:03 quicklink

Ťažko ho zabiť.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Jozef Vajda - Steven Seagal (Mason Strom), Gabriela Škrabáková - Kelly LeBrock (Andy Stewartová), Ján Gallovič - William Sadler (senátor Vernon Trent), Matej Landl - Frederick Coffin (poručík Kevin O'Malley), Katarína Brychtová - Bonnie Burroughs (Felicia Stormová), Dušan Szabó - Andrew Bloch (kapitán Dan Hulland), Stanislav Král - Branscombe Richmond (Max Quentero), Miroslav Trnavský - Charles Boswell (Jack Axel), Ladislav Konrád - Lou Beatty Jr. (Carl Becker), Peter Kollárik - Nick DeMauro (Calabrese), Tomáš Horváth - Robert LaSardo (pankáč), Jozef Šimonovič, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza a TV DajTo
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Ťažko ho zabiť / Hard to Kill

Poslaťod anderson » Str 28.5.2014 06:28:01 quicklink

Slovenská verzia vznikla myslím v minulom roku. Dosť ma to prekvapilo, pretože inak tento film vysielala Markíza vždy výlučne v českom VHS dabingu.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Ťažko ho zabiť / Hard to Kill

Poslaťod mato46 » Štv 29.5.2014 18:18:32 quicklink

Si si istý, že ten dabing je taký čerstvý? Pretože Markíza aj JOJ všetky nové dabingy (aj starých filmov) vysiela v 16:9, a tento išiel 4:3.

Inak, s českým dabingom na Markíze som ho nevidel, tuším dva roky späť ho dávali s týmto dabingom.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Ťažko ho zabiť / Hard to Kill

Poslaťod anderson » Pia 30.5.2014 06:32:16 quicklink

mato46 píše: Inak, s českým dabingom na Markíze som ho nevidel, tuším dva roky späť ho dávali s týmto dabingom.


Či to bolo minulý rok alebo dva roky dozadu - to si nie som istý. Ale pozriem kedy som si to prvýkrát nahral v slovenčine a to je 100% rok premiéry, nakoľko si veľmi živo spomínam ako som to videl cca (a to maximálne) rok-dva dozadu, bolo to česky a zrazu nasadili slovenský dabing, ktorý nikdy predtým nedávali. To viem naisto, lebo mám niekoľko nahrávok z Markízy s českým VHS dabingom od začiatku ich vysielania.

Si si istý, že ten dabing je taký čerstvý? Pretože Markíza aj JOJ všetky nové dabingy (aj starých filmov) vysiela v 16:9, a tento išiel 4:3.


Ty si naozaj myslíš, že naše TV všetko nové ba dokonca staronové automaticky vysielajú 16:9 ? Nežartuj prosím. :D
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Ťažko ho zabiť / Hard to Kill

Poslaťod PeterSD » Sob 31.5.2014 07:41:15 quicklink

Ja som to nahrával v novembri roku 2013, keď to išlo prvýkrát v slovenčine na markíze.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Ťažko ho zabiť / Hard to Kill

Poslaťod vivi2108 » Štv 23.4.2020 21:32:30 quicklink

Herci milí, práve pozerám a počúvam film " Ťazko ho zabiť". Je to odfláknuté, nemá to šťavu, cit. Herci nepasujú na hlavných aktérov. Už som počula viac verzií, ale dnes 23.4.2020 je to hanba.
vivi2108
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 23.4.2020 21:16:11

Re: Ťažko ho zabiť / Hard to Kill

Poslaťod PeterSD » Štv 13.10.2022 15:02:21 quicklink

Teraz, keď som si tento dabing vypočul v repríze po dlhom čase, tak musím povedať, že ten zvuk nie je bohviečo.
Prých 36 minúť je zvuk stereo, ale dialógy sú na ľavom kanály a potom sa to v 37 minúte znormalizuje a dialógy sú viac-menej v strede. Ale celkovo, ten zvuk viac tiahol na tú ľavú stranu. Kvalitný mix to určite nie je.
Toto bolo určite robené v časovej tiesni lebo neverím, žeby zvukári za normálnych okolností vyrobili niečo takéto.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 72 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.