Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 23:08:56

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas °

Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas °

Poslaťod Dado » Ned 8.6.2014 16:32:56 quicklink

Svadobná noc v Las Vegas / Svadobná noc vo Vegas / What Happens in Vegas

Svadobná noc v Las Vegas.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA (Svadobná noc v Las Vegas)
V slovenskom znení: Soňa Norisová - Cameron Diaz (Joy McNallyová), Matúš Krátky - Ashton Kutcher (Jack Fuller), Martin Hronský - Rob Corddry (Hater), Oľga Belešová - Lake Bell (Tipper), Miroslav Trnavský - Jason Sudeikis (Mason), Dušan Szabó - Treat Williams (Jack Fuller st.), Yvetta Weiszová - Deirdre O'Connell (pani Fullerová), Petra Lángová - Krysten Ritter (Kelly), Judita Bilá - Michelle Krusiec (Chongová), Dušan Jamrich - Dennis Farina (Banger), Martin Kaprálik - Zach Galifianakis (Dave), Helena Geregová - Queen Latifah (Dr. Twitchellová), Peter Rúfus - Dennis Miller (sudca Whopper), Tibor Frlajs - Andrew Daly (Curtis), Jozef Domonkoš, Rado Milič, Ján Tréger (titulky) a ďalší

Zvukový majster: Marián Ujlaky
Produkcia: Beatrix Müllerová
Asistentka réžie: Mária Siváková
Preklad: Tamara Chovanová
Dialógy: Soňa Poljaková
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Zoro Laurinc
Vyrobilo: Štúdio Artefakt pre televíziu Markíza

Premiéra: 16.4.2011 (Markíza)


2. DABING - TV JOJ (Svadobná noc vo Vegas)
V slovenskom znení: Monika Hilmerová - Cameron Diaz (Joy McNallyová), Juraj Kemka - Ashton Kutcher (Jack Fuller), Igor Krempaský - Rob Corddry (Hater), Andrea Somorovská - Lake Bell (Tipper), Martin Hronský - Jason Sudeikis (Mason), Marek Ťapák - Treat Williams (Jack Fuller st.), Tatiana Kulíšková - Deidre O'Connell (pani Fullerová), Jana Wagnerová - Krysten Ritter (Kelly), Barbora Chlebcová - Michelle Krusiec (Chongová), Ján Greššo - Dennis Farina (Banger), Miloslav Kráľ - Zach Galifianakis (Dave), Monika Radványiová - Queen Latifah (Dr. Twitchellová), Ivan Vojtek st. - Dennis Miller (sudca Whopper), Roman Matisko - Andrew Daly (Curtis), Petra Gažíková-Lángová, Tibor Frlajs, Andrea Karnasová, Ján Gallovič, Ivan Gogál, Alžbeta Dvoranová a ďalší

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ

Premiéra: 14.10.2016 (JOJ)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2195
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas

Poslaťod Dado » Ned 8.6.2014 16:35:35 quicklink

Bol som v tom, že tento film tu už profil má, preto som sa nesnažil spísať si nejaké informácie o dabingu, keď dnes film išiel v repríze. Viem, že tam určite bolo viacero dobre známych hlasov, no dopĺňam len tie, čo si pamätám a viem ich priradiť k postave.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2195
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas

Poslaťod mato46 » Ned 8.6.2014 18:38:02 quicklink

Ja som kúsok videl v sobotu, tak dopĺňam:

Judita Bilá - Michelle Krusiec (Chongová),
Dušan Jamrich - Dennis Farina (Banger),
Dušan Szabó - Treat Williams (Jack Fuller Sr.)

Inak, Roba Corddryho nedaboval náhodou Marián Prevendarčík ? Akože nie som si istý, iba sa pýtam... :roll:
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas

Poslaťod Dado » Ned 8.6.2014 21:05:44 quicklink

Vďaka za doplnenie. :) K tomu Corddrymu, pred chvíľou sa mi podarilo nájsť film so slovenským dabingom na internete, takže som si ten hlas vypočul lepšie a osobne som aj naďalej toho názoru, že to bol Hronský. Ale ak by bol záujem, môžem sem hodiť aj ukážku, aby sa mohli vyjadriť aj iní, nech je 100% istota.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2195
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas

Poslaťod mato46 » Ned 8.6.2014 21:54:43 quicklink

Hronského nemám absolútne zafixovaného, takže neviem. S tým Prevendarčíkom to bola skôr rečnícka otázka :)

Inak veľmi zaujímavý dabing. Tu na fóre som čítal, že Jamrich a Rúfus pre Markízu nedabujú a zrazu ich počuť v jednom filme. Alebo tento dabing je už staršieho dáta výroby, keď ešte pre Markízu dabovali? Každopádne si myslím, že dabing ako celok je jeden z tých lepších, škoda len Galifianakisa (prípadne ešte Queen Latifah).
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas

Poslaťod pody80 » Pon 9.6.2014 06:54:04 quicklink

premiera bola na Markize v aprili 2011
pody80
100+
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pia 24.12.2010 12:04:03

Re: Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas

Poslaťod PeterSD » Pia 14.10.2016 06:56:35 quicklink

Dnes premiéra JOJ dabingu s názvom SVADOBNÁ NOC VO VEGAS.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas

Poslaťod lubo » Sob 15.10.2016 12:53:39 quicklink

Jojkársky dabing:
Monika Hilmerová - Cameron Diaz (Joy McNallyová), Juraj Kemka - Ashton Kutcher (Jack Fuller), Igor Krempaský - Rob Corddry (Hater), Andrea Somorovská - Lake Bell (Tipper), Martin Hronský - Jason Sudeikis (Mason), Marek Ťapák - Treat Williams (Jack Fuller st.), Tatiana Kulíšková - Deidre O´Connell (pani Fullerová), Jana Wagnerová - Krysten Ritter (Kelly), Barbora Chlebcová - Michelle Krusiec (Chongová), Ján Greššo - Dennis Farina (Banger), Miloslav Kráľ - Zach Galifianakis (Dave), Monika Radványiová - Queen Latifah (Dr. Twitchellová), Ivan Vojtek st. - Dennis Miller (sudca Whopper), Roman Matisko - Andrew Daly (Curtis), Petra Lángová-Gažíková, Tibor Frlajs, Andrea Karnasová, Ján Gallovič, Ivan Gogál, Alžbeta Dvoranová a ďalší.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Svadobná noc v Las Vegas / What Happens in Vegas

Poslaťod m09 » Ned 16.10.2016 14:05:44 quicklink

Takže jojkársky dabing hodnotím ako podstatne lepší oproti dabingu Markízy kde mi rezal uši Matúš Krátky . Keby Markíza nasadila Vlada Kobielskeho už by som váhal a boli by tie dabingy na jednej úrovni žiaľ nestalo sa. Takže jojka super dabing len tak ďalej v tom pokračovať. :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 58 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.