Aktuálny čas je Pon 29.4.2024 06:12:37

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Süskind / Süskind

Süskind / Süskind

Poslaťod Dado » Pon 29.9.2014 22:16:01 quicklink

Süskind.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Jeroen Spitzenberger (Walter Süskind), Juraj Predmerský - Karl Markovics (Ferdinand Aus der Fünten), Andrea Karnasová - Nyncke Beekhuyzen (Hanna Süskind), Bibiana Ondrejková, Miroslav Trnavský, Kristína Turjanová, Zuzana Kapráliková, Zuzana Kronerová, Peter Kollárik, Dušan Kaprálik, Peter Rúfus, František Kovár, Dušan Szabo, Ján Tréger, Vladimír Jedľovský, Ondrej Kaprálik, Ivan Gogál, Daniela Kuffelová, Dušan Vaňo, Tibor Vokoun, Peter Krajčovič, René Jankovič, Matej Landl, Jozef Domonkoš, Igor Štefuca (titulky) a ďalší

Preklad a dialógy: Miroslava Brezovská
Dramaturgia: Daniela Krausová
Réžia: Juliana Ďurišová
Vyrobila: Slovenská televízia pre RTVS - 2014

Premiéra: 29. 9. 2014 (Jednotka)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2195
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Re: Süskind / Süskind

Poslaťod Dado » Uto 12.5.2015 14:29:26 quicklink

Doplnené, vďaka. :)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2195
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Süskind / Süskind

Poslaťod mato46 » Uto 12.5.2015 16:18:07 quicklink

Nemáš začo. Škoda, že som tých hercov nepoznal, inak by som podopĺňal aj postavy k jednotlivým dabérom. Ale treba povedať, že dabing to je dobrý, presne takto si predstavujem pestré obsadenie. Vôbec som nezachytil, že by jeden dabér daboval dve rôzne malé postavy ako to býva zvykom. Potešilo aj obsadenie Predmerského na "Stockiho" a tiež menšia rola Zuzany Kronerovej, akurát možno na Suskinda mohli obsadiť niekoho menej "frekventovaného", než je Kaprálik. A ešte som zabudol, bolo tam počuť aj Jozefa Domonkoša, tiež ho môžeš doplniť do obsadenia.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 18 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.