Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 11:06:48

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zlomené mesto / Broken City

Zlomené mesto / Broken City

Poslaťod PeterSD » Štv 2.7.2015 11:24:22 quicklink

Zlomené mesto.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Mark Wahlberg (Billy Taggart), Dušan Szabó - Russell Crowe (starosta Hostetler), Lenka Košická - Catherine Zeta-Jones (Cathleen Hostetlerová), Matej Landl - Jeffrey Wright (Carl Fairbanks), Roman Matisko - Barry Pepper (Jack Valliant), Rastislav Sokol - Kyle Chandler (Paul Andrews + titulky a komentáre), Vanda Růžičková - Alona Tal (Katy Bradshawová + iná postava), Jana Lieskovská - Natalie Martinez (Natalie Barrowová), Juraj Predmerský - Griffin Dunne (Sam Lancaster), Michal Hallon - Justin Chambers (Ryan), Tibor Vokoun - Chance Kelly (Murdock), Štefan Martinovič - James Ransone (Todd Lancaster)
Zbor (viaceré postavy): Jozef Bujdák, Jeanette Švoňavská, Dušan Vaňo, Martin Vitek, Ladislav Konrád, Petra Gažíková-Lángová, Jozef Domonkoš, Jakub Ružička + Michael Beach (Tony Jansen)

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvukový majster: Vladimír Maroš
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Mária Graňáková Peciarová
Preklad a dialógy: Ján Lipovský
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Jana Strnisková
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre Televíziu Markíza - 2015

Premiéra: 3.7.2015
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Zlomené mesto / Broken City

Poslaťod mato46 » Štv 2.7.2015 11:29:35 quicklink

Takže Wahlberga dabuje Šandor. No... to som zvedavý kto potom bude dabovať Kylea Chandlera... :roll: ...ku Crowovi sa už ani nemá cenu vyjadrovať. Naozaj mi v poslednej dobe pripadajú tie dabingy na jedno kopyto. Ako keby dabovalo iba tých istých 10 ľudí stále dookola.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Zlomené mesto / Broken City

Poslaťod m09 » Štv 2.7.2015 12:00:19 quicklink

Tak mne osobne sa na Walgbergovi veľmi páčil Cinkota lnže ten je mimo dabingu mohli tam nasadiť aspoň Kobielskeho.
čo sa týka Crowa tam sa mi veľmi pozdával Miloslav Kráľ ale ten pravdepodobne pre Markízu nedabuje čiže tu spojenie Szabo-Crowe chápem a na Zeta-Jones mám radšej Podzámsku ale Košická je v pohode :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Zlomené mesto / Broken City

Poslaťod mato46 » Štv 2.7.2015 13:06:07 quicklink

Mne sa na Markyho Marka najviac pozdával práve Miloslav Kráľ, treba uznať, že na Crowa je predsa len trochu mladý, alebo Crow naňho príliš starý :D
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Zlomené mesto / Broken City

Poslaťod padrick » Štv 2.7.2015 16:07:09 quicklink

Pre mňa je najlepším dabérom Wahlberga Peter Sklár. Škoda, že Šandor nebude dabovať Kylea Chandlera. :(
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 77 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.