Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 11:09:20

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Snehulienka a lovec / Snow White and the Huntsman

Snehulienka a lovec / Snow White and the Huntsman

Poslaťod stevo12 » Sob 26.12.2015 16:38:13 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKíZA
V slovenskom znení: Tatiana Pauhofová - Kristen Stewart (Snehulienka), Tomáš Maštalír - Chris Hemsworth (Lovec), Elena Podzámska - Charlize Theron (Ravenna), Tomáš Horváth - Sam Claflin (William), Miroslav Trnavský - Sam Spruell (Finn), Pavol Topoľský - Ian McShane (Beith), Ivan Romančík - Bob Hoskins (Muir), Dušan Tarageľ - Ray Winstone (Gort), Peter Kollárik - Nick Frost (Nion), Juraj Predmerský - Toby Jones (Coll), Martin Vitek - Johnny Harris (Quert), Martin Hronský - Brian Gleeson (Gus), Martin Vitek - Johnny Harris (Quert), Martin Hronský - Brian Gleeson (Gus), Peter Sklár - Vincent Regan (Duke Hammond), René Jankovič - Noah Huntley (kráľ Magnus + ďalšie), Lenka Košická - Liberty Ross (kráľovná Eleanor), Michal Kaprálik - Xavier Atkins (mladý William), Júlia Horváthová - Anastasia Hille (Ravennina mama), Pavel Višňovský, Michaela Drotárová, Jozef Domonkoš, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Zvuk: Peter Granec
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zlatica Krčeková
Preklad a dialógy: Natália Glončáková
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slov. znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre Televíziu Markíza 2015

Premiéra: 25.12.2015


2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: Miroslava Grožáková - Kristen Stewart (Snehulienka), Peter Krajčovič - Chris Hemsworth (Lovec), Elena Podzámska - Charlize Theron (Ravenna), Michal Hallon - Sam Claflin (William), Juraj Predmerský - Sam Spruell (Finn), Miroslav Trnavský - Ian McShane (Beith), Matej Landl - Bob Hoskins (Muir), Ladislav Konrád - Ray Winstone (Gort), Peter Makranský - Nick Frost (Nion), Ondrej Kaprálik - Eddie Marsan (Duir), Martin Hronský - Toby Jones (Coll), Alfréd Aczel - Johnny Harris (Quert), Jakub Ružička - Brian Gleeson (Gus), Ivo Gogál - Vincent Regan (Duke Hammond), Martina Kapráliková - Lily Cole (Greta), Lenka Košická - Rachael Stirling (Anna), Martin Kaprálik - Noah Huntley (kráľ Magnus), Dominik Budinský - Xavier Atkins (mladý William), Michaela Kapráliková - Anastasia Hille (Ravennina mama), Sára Suchovská - Raffey Cassidy (mladá Snehulienka) + Hattie Gotobed (Lily), Ján Mistrík, Martin Vitek a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ.


Premiéra: 30.10.2021
stevo12
700+
 
Príspevky: 880
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Snehulienka a lovec / Snow White and the Huntsman

Poslaťod stevo12 » Sob 26.12.2015 16:38:48 quicklink

Obsadenie hlavných postáv skvelé, ale ten Horváth :?
stevo12
700+
 
Príspevky: 880
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Snehulienka a lovec / Snow White and the Huntsman

Poslaťod lubo » Ned 27.12.2015 13:07:04 quicklink

S Vitekom je to takto: Martin Vitek - Johnny Harris (Quert), Martin Hronský - Brian Gleeson (Gus)
Ďalšie doplnenia:
Michal Ďuriš - Eddie Marsan (Duir), Michal Kaprálik - Xavier Atkins (mladý William), Júlia Horváthová - Anastasia Hille (Ravennina mama), Michaela Drotárová, Jozef Domonkoš

Tiež ma Tomáš Horváth nepotešil, oveľa radšej by som tam bral Klučku z Pirátov, Hallona z Hier o život, dokonca Šándora z Pilierov Zeme.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Snehulienka a lovec / Snow White and the Huntsman

Poslaťod lubo » Ned 27.12.2015 16:04:44 quicklink

Ospravedlňujem sa Števovi, že som zmazal jeho komentár. Ide o omyl, nie o to, že by nebol v poriadku. Chcel som reagovať na jeho komentár, ale namiesto citovať, som dal upraviť komentár a vznikol hybrid môjho komentáru a jeho, ktorý som potom zmazal. Čiže, áno Hronský sa mi tam k mladému Williamovi priplietol.

Ešte raz sa ospravedlňujem a nabudúce si dám pozor. Prepáč, Števo.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Snehulienka a lovec / Snow White and the Huntsman

Poslaťod 2327 » Ned 31.10.2021 11:56:10 quicklink

K druhému dabingu ešte toto:
Miroslav Trnavský (+ titulky), Lenka Košická - Liberty Ross (Snehulienkina mama)

Keď som započul Podzámsku, tak som automaticky očakával aj Pauhofovú a Maštalíra, a však stal sa pravý opak. Objavili sa tam miesto nich Miroslava Grožáková (nijako mi jej hlas neprekážal, ale Pauhofová je Pauhofová) a Peter Krajčovič, ktorý celkom sadol, avšak si myslím, že na Maštalíra nemá. Ďalej ma opäť prekvapila Podzámska, tá opäť predviedla parádny výkon. Viac výhrad nemám. Zvyšok bol si myslím celkom fajn obsadený. A za mňa najlepšia hláška v 1. dabingu, ktorú predviedla Elena Podzámska bola: "TY MA NIKDY NEPORAZÍŠ" ktorá sa v 2. dabingu zmenila na "NEMÔŽEŠ MA PORAZIŤ", kde podľa mňa bolo vidno, že aj ten preklad bol v 1. dabingu lepší, než v druhom. Čiže za mňa je ten markizácky dabing ten lepší a kvalitnejší.
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1068
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 90 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.