Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 15:20:26

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Tutanchamon / Tut

Tutanchamon / Tut

Poslaťod lubo » Pia 8.7.2016 18:04:32 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB
TROJDIELNY FILM

V slovenskom znení: Tomáš Hallon - Avan Jogia (kráľ Tutanchamon), Milan Bahúl - Ben Kingsley (Ay), Daniela Mackovičová - Sibylla Deen (Ankhe), Peter Kočiš - Alexander Siddig (Amun), Lívia Bielovič - Kylie Bunbury (Suhad), Michal Hallon - Peter Gadiot (Ka), Pavol Plevčík - Iddo Goldberg (Lagus), Martin Kaprálik - Nonso Anozie (generál Horemheb), Ivan Gogál - Steve Toussaint (kráľ Tushratta), Michal Kaprálik - Kaizer Akhtar (malý Tutanchamon), Jakub Ružička - Dwane Walcott (princ Tis´ata), Patrik Vyskočil - Leon Lopez (Sete), Jozef Domonkoš, Tibor Vokoun, Miloš Kanjak, Andrej Anderko, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané v premiére od 05.07.2016 do 07.07.2016 na TV MARKÍZA.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Tutanchamon / Tut

Poslaťod lubo » Pia 8.7.2016 18:10:22 quicklink

Veľmi sa mi páčil Milan Bahúl, síce som ho ako Kingsleya nikdy predtým nepočul, ale bol skvelý. Viem si v tejto postave predstaviť aj Petra Rúfusa, ale Bahúl bol vynikajúci. Predmerského, Slováka či Grešša si v tejto postave neviem predstaviť. Taktiež sa mi veľmi páčili Peter Kočiš a Daniela Mackovičová. Ani Tomáš Hallon v hlavnej postave nebol zlý, iba som si musel na neho zvyknúť.

Veľa hlasov som nepoznal. :?
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Tutanchamon / Tut

Poslaťod ferofiha » Pia 8.7.2016 20:06:12 quicklink

Neviem prečo, ale ja som mal dabing v TV úplne asynchrónny. Otvorili sa ústa a po sekunde zaznel hlas. Niekde to bolo až tak príšerné, že som to nedopozeral. Soorry, nedalo sa. :(
Cement je už na ceste.
Obrázok užívateľa
ferofiha
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv 30.4.2015 16:01:33
Bydlisko: Žilina

Re: Tutanchamon / Tut

Poslaťod lubo » Pia 8.7.2016 21:07:40 quicklink

ferofiha píše:Neviem prečo, ale ja som mal dabing v TV úplne asynchrónny. Otvorili sa ústa a po sekunde zaznel hlas. Niekde to bolo až tak príšerné, že som to nedopozeral. Soorry, nedalo sa. :(


Aj ja som mal.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 59 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.