Aktuálny čas je Uto 14.5.2024 16:52:23

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Vojak 3 / The Marine 3: Homefront

Vojak 3 / The Marine 3: Homefront

Poslaťod PeterSD » Str 3.8.2016 13:39:07 quicklink

VOJAK-3-DF.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Matúš Krátky - Mike 'The Miz' Mizanin (seržant Jake Carter), Ján Tréger - Neal McDonough (Jonah Pope), Michaela Drotárová - Ashley Bell (Lilly Carterová), Andrea Karnasová - Camille Sullivan (Amanda Carterová), Roman Matisko - Michael Eklund (Eckert), Ondrej Kaprálik - Jeff C. Ballard (Darren Carlyle), Přemysl Boublík - Jared Keeso (šerif Harkin), Martin Hronský - Ben Cotton (Galen Jackson), Pavol Plevčík - Steve Bacic (agent Wells), Stanislav Král - Tony Alcantar (Glen), René Jankovič - Mason Norman (agent FBI Alex Sims), Mária Landlová - Nicola Anderson (agentka Thompsonová), Petra Gažíková-Lángová, Ladislav Konrád, Miloš Kanjak, Rastislav Sokol (komentáre + titulky a iné)

Réžia slovenského znenia: Stanislav Král

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ - Repríza na JOJ Plus 2.8.2016


Premiéra: 31.7.2016

Súvisí s: Vojak, Vojak 2
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2468
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Vojak 3 / The Marine 3: Homefront

Poslaťod PeterSD » Str 3.8.2016 13:45:30 quicklink

Myslím, že tento dabing bol zvládnutý dobre. Vedel by som si to predstaviť aj trošku inak, hlavne pri Ashley Bell a McDonoughovi. Inak to bolo fajn. Malo by ísť o dabing z produkcie štúdia Finikin.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2468
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Vojak 3 / The Marine 3: Homefront

Poslaťod padrick » Str 3.8.2016 19:36:32 quicklink

Tréger mi na McDonougha nesedel. Tam by mi viac sedel Gallovič alebo Višňovský.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Vojak 3 / The Marine 3: Homefront

Poslaťod m09 » Str 28.9.2022 08:31:24 quicklink

29.9 redabing Markízy odvysielaný na Dajto. Dúfam, že dopadne aspoň o niečo lepšie ako tie predchádzajúce.
m09
700+
 
Príspevky: 793
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Vojak 3 / The Marine 3: Homefront

Poslaťod Jakub55 » Pia 30.6.2023 13:15:57 quicklink

2.DABING: TV Markíza
V slovenskom znení: Matúš Krátky - Mike 'The Miz' Mizanin (seržant Jake Carter), Miroslava Belancová - Ashley Bell (Lilly Carterová), Andrea Somorovská - Camille Sullivan (Amanda Carterová), Peter Krajčovič - Michael Eklund (Eckert), Tomáš Horváth - Jared Keeso (náčelník Harkin), Ján Tréger - Ben Cotton (Galen Jackson), René Jankovič - Mason Norman (agent FBI Alex Sims), Stanislav Král a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV DAJTO


Zaujímalo by ma kto dabuje v tomto dabingu tohoto Neal McDonough (Jonah Pope)? Hlas som nepoznal :? :? :? :? .
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1085
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 23 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.