Aktuálny čas je Uto 14.5.2024 20:09:46

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zámok hrôzy / The Haunting

Zámok hrôzy / The Haunting

Poslaťod PeterSD » Ned 21.8.2016 02:02:20 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ján Gallovič - Liam Neeson (Dr. David Marrow), Andrea Karnasová - Catherine Zeta-Jones (Theo), Roman Ferienčík - Owen Wilson (Luke Sanderson), Zuzana Porubjaková - Lili Taylor (Eleanor "Nell"), Peter Kollárik - Bruce Dern (pán Dudley), Judita Hansman - Marian Seldes (pani Dudleyová), Zuzana Kapráliková - Alix Koromzay (Mary Lambettová), Ján Tréger - Todd Field (Todd Hackett + titulky), Daniela Mackovičová - Virginia Madsen (Jane), Dušan Vaňo - Michael Cavanaugh (Dr. Malcolm Keogh), Přemysl Boublík - Tom Irwin (Lou)

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV MARKíZA a TV DAJTO
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2468
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Zámok hrôzy / The Haunting

Poslaťod PeterSD » Ned 21.8.2016 02:03:41 quicklink

Jedným slovom, katastrofa. Jediné plus celého dabingu je obsadenie Galloviča.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2468
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Zámok hrôzy / The Haunting

Poslaťod m09 » Ned 21.8.2016 08:38:47 quicklink

Tak tu som celkom rád že som to nevidel lebo z niektorých spojení mi ide už len v predstavách uši odtrhnúť . Niektoré spojenia sú úplne mimo Gallovič bol určite super a už som ho dávno nepočul v novom dabingu naproti tomu Saboa počuť všade. Teším sa na redabing a pridám aj svoj návrh ak dovolíte ako by mal približne vyzerať .

Dušan Szabo - Liam Neeson (Dr. David Marrow)
Elena Podzámska - Catherine Zeta-Jones (Theo)
Ivan Šandor - Owen Wilson (Luke Sanderson)
Linda Zemánková - Lili Taylor (Eleanor "Nell")
František Kovár - Bruce Dern (pán Dudley)

Ak máte záujem môžete pridať aj svoju predstavu o tom na akú postavu by ste koho obsadili vy. Možno sa režiséri inšpirujú a ak aj nie aspoň prejavíte vlastní názor . :D
m09
700+
 
Príspevky: 793
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Zámok hrôzy / The Haunting

Poslaťod padrick » Ned 21.8.2016 13:10:16 quicklink

Liam Neeson - Ján Kroner
Catherine Zeta-Jones - Lenka Košická
Owen Wilson - Juraj Kemka

Ostatok OK. :)

Krónera volím kvôli tomu, že mi neuveriteľne sadol v Medzi vlkmi. Preto dúfam, že ho DANIELA bude na Liama obsadzovať aj naďalej.

PS: Szabó je príliš prepočúvaný.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Zámok hrôzy / The Haunting

Poslaťod PeterSD » Ned 21.8.2016 13:18:45 quicklink

Pre mňa je Zeta-Jones Podzámska, s Kronerom a Kemkom súhlasím aj ja.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2468
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Zámok hrôzy / The Haunting

Poslaťod anderson » Ned 21.8.2016 20:45:24 quicklink

Tento film je bohužiaľ tak mizerný, že plytvať naň redabingom je takmer zločin.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.