Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:18:32

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Chaos na Vianoce / Love the Coopers °

Chaos na Vianoce / Love the Coopers °

Poslaťod Jack2410 » Pia 23.12.2016 00:05:42 quicklink

160316148_8067b2.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ (Chaos na Vianoce)

V slovenskom znení: Peter Rúfus - Steve Martin (Rags - hlas), Tatiana Kulíšková - Diane Keaton (Charlotte Cooperová), Ivan Romančík - John Goodman (Sam Cooper), Ján Tréger - Ed Helms (Hank Cooper), Judita Bilá - Marisa Tomei (Emma), Daniela Mackovičová - Amanda Seyfried (Ruby), Lenka Košická - Olivia Wilde (Eleanor Cooperová), Michal Hallon - Jake Lacy (Joe), Matúš Krátky - Anthony Mackie (policajt Percy Williams), Jakub Janák - Timothée Chalamet (Charlie Cooper) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ v premiére 22.12.2016


2. DABING - TV MARKÍZA (Takmer dokonalé Vianoce)

V slovenskom znení: Peter Sklár - Steve Martin (Rags - hlas), Tatiana Radeva - Diane Keaton (Charlotte Cooperová), Ivan Romančík - John Goodman (Sam Cooper), František Kovár - Alan Arkin (Bucky), Pavel Bruchala - Ed Helms (Hank Cooper), Ivana Kuxová - Marisa Tomei (Emma), Natália Kóšová - Amanda Seyfried (Ruby), Jana Majeská - Olivia Wilde (Eleanor Cooperová), Michal Domonkoš - Jake Lacy (Joe), Milada Rajzíková - June Squibb (teta Fishy), Katarína Križanová - Alex Borstein (Angie), Matúš Krátky - Anthony Mackie (policajt Percy Williams), Dávid Hartl - Timothée Chalamet (Charlie Cooper), Dušan Szabó - Jon Tenney (Dr. Morrissey + titulky) a ďalší

Zvuk: Vladimír Maroš
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Ľubica Rajčany
Preklad: Jana Bútorová
Dialógy: Viera Remeňová
Dramaturgia: Katarína Valentková
Réžia slovenského znenia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza

Premiéra: 21.12.2020 (TV Markíza)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Chaos na Vianoce / Love the Coopers °

Poslaťod Dado » Str 23.12.2020 18:52:11 quicklink

Doplnený 2. dabing. Markíza film odvysielala pod názvom Takmer dokonalé Vianoce.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Chaos na Vianoce / Love the Coopers °

Poslaťod PeterSD » Str 23.12.2020 19:32:35 quicklink

Po zhliadnutí oboch dabingov ma oslovil jednoznačne dabing JOJky, hlavne obsadením. Kuxová a ani Kóšová mi neprišli, ako vhodné hlasy v dabingu Markízy.
Markíza odvysielala o 4 minúty dlhšiu verziu oproti verzii JOJ.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Chaos na Vianoce / Love the Coopers °

Poslaťod Marvelak » Štv 24.12.2020 02:48:06 quicklink

Ivana Kuxová je dobrá herečka avšak nepatrí k mojim obľúbeným debérkam a podľa mňa, pri všetkej úcte k nej, k tým lepším ani nepatrí. Nie všetci herci sú automaticky aj dobrí dabéri resp. majú vhodný dabingový hlas. Ešte sa mi nepáčila asi ani na jednej postave. Je veľmi plochá a dabuje bez emócií... môže to byť aj tým, že ona proste taký hlas má, no býva nešťastne obsadzovaná na postavy, ktorým sa takýto hlas vôbec nehodí a práve z vyššie spomínaných dôvodov by som ju na také postavy neobsadzoval. Treba ju obsadzovať s väčším s citom...
Marvelak
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pon 2.12.2019 11:19:23


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.