Aktuálny čas je Ned 28.4.2024 18:16:43

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zlatá Mária a modrý Bello / Maria d'Oro und Bello Blue

Zlatá Mária a modrý Bello / Maria d'Oro und Bello Blue

Poslaťod anderson » Ned 2.2.2020 02:05:57 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Viera Bálinthová (veštkyňa), Dušan Blaškovič (pán Fľaška), Helena Húsková (Mary-Lou), Jarmila Koleničová (Mária), Paľo Mikulík (princ), Ivan Krivosudský (notár), Stanislav Dančiak (obuvník Dratva), Janka Gabčová (pani Zima), Jozef Kroner (kráľ), Anton Mrvečka (žabí kráľ), Karol Čálik (veliteľ klokanov), Martin Gregor (jabloň), Ivan Krajíček (rozprávač), František Zvarík, Eduard Bindas, Vladimír Štefuca (titulky) a iní.

Slovenské dialógy: Zuzana Suchánová
Zvuk: Eugen Kiss
Strih: Eduard Klenovský
Réžia slovenského znenia: Svätopluk Šablatúra
Slovenské znenie vyrobila Slovenská filmová tvorba v Bratislave - dabing 1975.

Premiéra: 0.0.0000
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Zlatá Mária a modrý Bello / Maria d'Oro und Bello Blue

Poslaťod anderson » Ned 2.2.2020 18:00:47 quicklink

Dabérky hlavných ženských postáv som si netrúfol určiť. Aj ostatné postavy som určoval iba z odposluchu. Zaujímavosťou slovenskej distribučnej kópie je, že nemá preložené piesne. Sú ponechané v origináli a vzhľadom na to, že pre dej majú pomerne značný význam, je tento krok v tomto prípade nepochopiteľný. Záverečné titulky som bohužiaľ zatiaľ nedopátral Možno niekto časom doplní.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.