Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 13:30:37

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Šťastie v nešťastí / Samé šťastie / Pure Luck °

Šťastie v nešťastí / Samé šťastie / Pure Luck °

Poslaťod arual » Štv 7.5.2020 01:35:49 quicklink

Šťastie v nešťastí.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA (Šťastie v nešťastí)

V slovenskom znení: Marián Miezga - Martin Short (Eugene Proctor), Ivan Romančík - Danny Glover (Raymond Campanella), Lenka Košická - Sheila Kelley (Valerie Highsmithová), Dušan Tarageľ - Sam Wanamaker (pán Highsmith), - Scott Wilson (Frank Grimes), ??? - Jorge Russek (inšpektor Segura) a ďalší.

Vyrobilo: ??? pre televíziu Markíza

2. DABING - TV JOJ (Samé šťastie)

V slovenskom znení: Michal Klučka - Martin Short (Eugene Proctor), René Jankovič - Danny Glover (Raymond Campanella), Andrea Kiráľová - Sheila Kelley (Valerie Highsmithová), Ján Greššo - Sam Wanamaker (pán Highsmith), Pavel Višňovský - Scott Wilson (Frank Grimes), Ivan Gogál - Jorge Russek (inšpektor Segura), Martin Hronský - Harry Shearer (Monosoff + titulky), Lenka Košická (Angela), Zuzana Kyzeková a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV PLUS
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Šťastie v nešťastí / Samé šťastie / Pure Luck

Poslaťod arual » Štv 7.5.2020 10:29:56 quicklink

Tento film som videla skoro pred 20 rokmi na Markíze a nedávno som ho našla na známom úložisku - dá sa preklikať. Z obsadenia mi však hneď bolo jasné, že to nebude dabing Markízy z obdobia okolo r. 2000. Je pomerne ťažké dohľadať informácie o vysielaní tohto filmu - keďže FDb úplne vynechalo záznamy zo slovenských staníc.

Podarilo sa mi nájsť program z 23.12.2019, kedy tento film mala odvysielať Joj Plus. Predpokladám teda, že verzia s Klučkom a Jankovičom je práve tá z Joj Plus.

Iný článok spomína vysielanie filmu na Markíze v máji 2002. Ja som tento film určite videla min. 2x zhruba v období 2002-2004. Nepamätám si však, či mala Markíza svoj dabing alebo to vysielala v češtine. Zatiaľ som do profilu filmu uviedla existenciu 1. dabingu - ak by sa nepotvrdila, upravím to.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Šťastie v nešťastí / Samé šťastie / Pure Luck °

Poslaťod Mariuss » Štv 14.3.2024 15:03:05 quicklink

Doplnil som obsadenie markizáckeho dabingu. Zatiaľ len hlavné postavy, niektorými hlasmi si nie som istý.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1069
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 82 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.