Aktuálny čas je Štv 23.5.2024 17:22:45

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Hlavný podozrivý / Prime Suspect

Re: Hlavný podozrivý / Prime Suspect

Poslaťod anderson » Uto 4.9.2012 12:06:27 quicklink

lubino89 píše:Je zaujímavé, že tento diel režíroval pôvodný hlas Jane Tennisonovej.:)


Mňa to doslova šokovalo, keď som to v titulkoch počul. :lol: To sa uz pani reziserka kludne mohla obsadit, nemal by som jej to za zlé.

Inak vďaka za udaje.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Hlavný podozrivý / Prime Suspect

Poslaťod lubo » Uto 4.9.2012 13:14:32 quicklink

anderson píše:
lubino89 píše:Je zaujímavé, že tento diel režíroval pôvodný hlas Jane Tennisonovej.:)


Mňa to doslova šokovalo, keď som to v titulkoch počul. :lol: To sa uz pani reziserka kludne mohla obsadit, nemal by som jej to za zlé.

Inak vďaka za udaje.


Asi by jej to neprešlo, keby sa obsadila. :lol: :lol: Už sa asi Magálová stala spätou pre tú postavu kvôli predchádzajúcim pár dielom. :) Nemáš zač, rád som pomohol.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1141
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Hlavný podozrivý / Prime Suspect

Poslaťod lubo » Uto 18.9.2012 17:13:59 quicklink

8.séria - Posledný svedok

V slovenskom znení: Kamila Magálová - Helen Mirren (superindendantka Jane Tennisonová), Richard Stanke - Oleg Menshikov (Milan Lukic), Ján Kroner - Ben Miles (detektív SImon Finch), Dušan Jamrich - Robert Pugh (detektív Alun Simms), Gabriela Dzuríková - Clare Holman (Elizabeth Lukicová), Daniel Dangl - Mark Strong (vrchný inšpektor superindentant Larry Hall), Marek Ťapák - Liam Cunningham (Robert West), Jozef Vajda - Velibor Topic (Zigic), Filip Tůma - Barnaby Kay (detektív Michael Phillips), Linda Zemánková - Tanya Moodie (detektívka Lorna Greavesová) , Ivan Letko - Frank Finlay (Arnold Tennison), Lucia Vráblicová - Phoebe Nicholls (Shawová), Roman Fratrič - Rad Lazar (Kasim), Yvetta Weiszová - Etela Pardo (archivárka), Oľga Solárová - Nadia Cameron-Blakey (Sarah Fordová), Martin Zatovič - Serge Soric (Dr. Mulagu),Peter Kollárik - Rupert Frazer (George Giblin+titulky), Milena Minichová, Helena Húsková, Jakub Gogál a ďalší.

Produkcia: Daniel Chmúrny
Asistentka réžie: Iveta Chmúrna
Zvuk: Peter Heriban
Preklad: Martina Jamrichová
Dialógy a réžia: Yvetta Weiszová
Vyrobila: Slovenská televízia, 2004
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1141
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Hlavný podozrivý / Prime Suspect

Poslaťod lubo » Uto 2.10.2012 11:51:21 quicklink

9.séria - Posledný prípad

V slovenskom znení: Kamila Magálová - Helen Mirren (superindendantka Jane Tennisonová), Henrieta Jančišinová - Laura Greenwood (Penny Philipsová), Miroslav Trnavský - Stephen Tompkinson (Sean Philips), Dušan Szabo - Brendan Coyle (detektív Mitchell), Ivan Gogál - Robbie Gee (detektív Traynor), Dušan Jamrich - Robert Pugh (detektív Alun Simms), Jozef Šimonovič - Tom Bell (detektív Bill Otley), Marek Majeský - Russell Mabey (detektív Cox), Zuzana Vačková - Laura Doddington (detektív Woodová), Emanuel Hason - Heshima Thompson (Curtis Flynn), Dagmar Sanitrová - Carolyn Pickles (Pauline), Katarína Brychtová - Eve Best (Linda Philipsová), František Kovár - Gary Lewis (Tony Sturdy), Tatiana Radeva - Katy Murphy (Ruth Sturdyová), Linda Zemánková - Olivia Lumley (Carol), Jeanette Švoňavská - Amanda Wright (Vanessa), Miroslava Drínová - Lakechia Jeanne (Destiny), Roman Matisko, Martin Vitek, Petra Lángová, Vanda Růžičková, Tomáš Hallon, René Jankovič, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali: Radovan Lukavský, Daniel Chmúrny, Peter Heriban, Marína Juríčková, Marta Personová, Ivan Paldia.
Vyrobila: Slovenská televízia, 2007
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1141
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Hlavný podozrivý / Prime Suspect

Poslaťod lubo » Uto 2.10.2012 11:54:33 quicklink

Štáb nebol označený svojimi funkciami, iba pod spolupracovali.

Videl som len druhý diel, čiže neviem, kto daboval otca superindendantky Tennisonovej a Billa Otleya podľa jednej vety, čo som počul daboval ŠImonovič, ale je možné, že to bol iný hlas, ak niekto vie, kto ho daboval v dieli minulý týždeň, budem rád.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1141
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Predchádzajúci

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: PeterSD a 7 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.