Aktuálny čas je Štv 25.4.2024 06:36:13

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Klub Winx / Winx Club

Klub Winx / Winx Club

Poslaťod arual » Štv 4.2.2021 22:49:47 quicklink

44164_77eae9.jpg
INFO: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. SÉRIA

V slovenskom znení: Henrieta Jančišinová - Letizia Ciampa (Bloom), Zuzana Šebová - Perla Liberatori (Stella), Daniela Mackovičová - Ilaria Latini (Flora), Barbara Kelíšková - Gemma Donati (Musa), Petra Vajdová - Domitilla D'Amico (Tecna), Petra Polnišová - Tatiana Dessi (Icy), Edita Borsová - Federica De Bortoli (Darcy), Danica Jurčová - Valeria Vidali (Stormy), Kamil Kollárik - Alessandro Quarta (Sky), Boris Al-Khalagi - Massimiliano Alto (Brandon), Ondrej Kaprálik - Mirko Mazzanti (Riven), Michal Domonkoš - Corrado Conforti (Timmy), Eva Matejková - Roberta Greganti (Faragonda), Helena Geregová - Franca Lumachi (Griselda), Richard Stanke - Mino Caprio (Wizgiz), Ivan Šandor - Vittorio Guerrieri (Palladium), Lucia Vráblicová - Antonella Giannini (riaditeľka Griffinová), Dušan Kaprálik (Saladin), Karol Čálik - Roberto Draghetti (Knut), Pavel Višňovský - Roberto Certomà (Bloomin otec Mike), Barbora Chlebcová, Andrea Karnasová, Ladislav Konrád, Ľubica Očková-Konrádová a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Réžia:
Bohumil Martinák
Vyrobilo: Štúdio Dimas pre Televíziu Markíza

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza, okolo roku 2007


2. SÉRIA

V slovenskom znení: Vanda Růžičková - Laura Lenghi (Layla), ? - Francesco Pezzulli (Helia) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Réžia:
Bohumil Martinák
Vyrobilo: Štúdio Dimas pre Televíziu Markíza

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza, okolo roku 2007
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Klub Winx / Winx Club

Poslaťod arual » Pia 5.2.2021 19:58:09 quicklink

Štúdio a obsadenie niektorých postáv som našla v tejto téme v sekcii Hľadám dabing. Mnoho epizód prvej série je dostupných na YouTube, tak som sa pokúsila spomenuté info overiť a doplniť ďalšie postavy. Niektorými si nie som úplne istá, budem rada za overenie, prípadne doplnenie.

Druhú sériu som nenašla, no vybavujem si, že postavu Layly v nej dabovala Vanda Růžičková. (Tento seriál spolu s W.I.T.C.H. som zvykla sledovať zhruba v rokoch 2007-2008, kedy ho vysielala TV Markíza v soboty skoro ráno - okolo 6:00.)
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.