Aktuálny čas je Pia 26.4.2024 19:38:01

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Poslaťod m09 » Uto 24.3.2015 20:21:34 quicklink

Tak ono netvrdím zase že tie ťahy v 15.sérii boli zlé vôbec nie len boli dosť zbytočné.Som toho názoru že čo dokonale funguje to netreba meniť.Somorovská nie je zlá len jej nasadenie bolo zbytočné na môj vkus taktiež aj výmena Trégera a Krempaského.Dabingy našich seriálov sú ale stále v pohode a majú svoju úroveň.Je predčasné hovoriť o tomto dabingu už po prvej epiolde keďže v priebehu série môžu nastať ešte nejaké zmeny.
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Poslaťod stevo12 » Uto 24.3.2015 20:25:57 quicklink

Na to, že ešte môžu nastať zmeny som myslel aj ja, ale veľmi tomu neverím, aj keď by ma to pravdaže potešilo.
stevo12
700+
 
Príspevky: 880
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Poslaťod janecek » Pia 24.2.2017 14:41:47 quicklink

Immortality/Nesmrteľnosť - záverečný dvojdiel

Boris Farkaš - Ted Danson (D.B. Russell), Helena Krajčiová - Jorja Fox (Sara Sidle), Ján Tréger - Eric Szmanda (Greg Sanders), František Kovár - Robert David Hall (Al Robbins), Igor Krempaský - Wallace Langham (David Hodges), René Jankovič - David Berman (David Phillips), Andrea Kiráľová - Elisabeth Harnois (Morgan Brody), Tomáš Horváth - Jon Wellner (Henry Andrews), Dušan Szabó - William Petersen (Gil Grissom), Marta Sládečková - Marg Helgenberger (Catherine Willows), Tibor Vokoun - Paul Guilfoyle (Jim Brass), Ivan Gogál - Michael Beach (Harbor Patrol SD Scinta), Silvia Petöová - Melinda Clarke (Lady Heather), Lenka Prokopová - Breeda Wool (Rebecca O'Bryan), Bibiana Ondrejková - Alexandra Barreto (Romina Gonzalez), Ivan Šandor - Jason Gerhardt (Anthony Hurst-Bomb Tech), Barbora Chlebcová - Yasmine Aker (Aisha Karmimi), Miloslav Kráľ - Rick Kelly (Mr. Karmimi a titulky), Miroslav Trnavský - Marc Vann (Sheriff Conrad Ecklie), Kristína Svarinská - Katie Stevens (Lindsey Willows), Stanislav Král - Gabriel Cordell (Marlow Rooney), Ján Greššo - Gregg Turkington (Lawrence Territo), Peter Sklár - Doug Hutchison (Dalton Betton), Helena Geregová, Matej Landl, Jaroslav Žvásta a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na WAU 03.02.2017.
janecek
100+
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štv 21.7.2011 12:20:40

Predchádzajúci

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.