Aktuálny čas je Štv 9.5.2024 01:16:46

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Big Shot: Hviezdny tréner / Big Shot

Big Shot: Hviezdny tréner / Big Shot

Poslaťod MoonDisney » Ned 10.4.2022 21:41:08 quicklink

poster.png
Info: IMDB | ČSFD

Dabing Disney+

V slovenskom znení:
Martin Kaprálik - John Stamos (Marvyn Korn), Renáta Rundová - Jessalyn Gilsig (Holly Barrettová), Miroslav Trnavský - Richard Robichaux (George Pappas), Miroslava Belancová - Tiana Le (Destiny Wintersová), Natália Kóšová - Tisha Custodio (Carolyn 'Mouse' Smithová), Lenka Libjaková - Cricket Wampler (Samantha Finkmanová), Zuzana Kyzeková - Yvette Nicole Brown (Sherylin), Gabriela Škrabáková-Kreutz - Kathleen Rose Perkins (slečna Goodwynová), Matej Landl - Jeffrey D. Sams (Sam Mickleson, Randy Edmunds), Petra Gavláková - Darcy Rose Byrnes (Harper), Dárius Koči - Dale Whibley (Lucas Gruzinsky), Linda Zemánková - Keala Settle (Christina Wintersová), Michal Dutka - Will Collins (Jason Hughes), Peter Makranský - Damian Alonso (Jake Matthews), Oliver Olejár - Ryan Nitz (Travis Owens), Radka Kopriva - Sophia Mitri Schloss (Emma Korn), Alžbeta Dvoranová - Nell Verlaque (Louise Gruzinsky) a ďalší

Réžia: Michaela Kapráliková-Medvecová
Preklad a úprava: Jana Petrikovičová
Zvuk a výsledný mix: Bohumil Martinák
Producent: Juraj Martinák
Asistent réžie a produkcie: Adriena Poláková
Dramaturgia: Andrea Maníková
Zvuk: Daniel Dzoba
Dabingové štúdio: Dimas
Produkcia slovenského znenia: DISNEY CHARACTER VOICES INTERNATIONAL, INC.

Premiéra dabingu na Disney+: 10.4.2022
Obrázok užívateľa
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 525
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26

Re: Big Shot / Big Shot

Poslaťod anderson » Ned 10.4.2022 22:53:43 quicklink

Názorná ukážka toho ako nemá byť v dabingu obsadená hlavná postava. Navyše je absolútne jasné prečo sa to stalo. Naposledy ma takto zo stoličky nadzvihla kombinácia Predmerský - Piven. Kedysi boli obsadenia štúdia DIMAS pomerne znesiteľné až dokonca kvalitné. Na obhajobu tohto obsadenia sa dá povedať jedine to, že všetci doterajší Stamosovi dabéri, ktorých som doteraz mal tú česť počuť, boli azda ešte príšernejší. Každopádne to aspoň neboli titulné seriálové postavy. - No a ak by niekoho zaujímalo koho by som obsadil ja, tak hneď z fleku ma napadol napríklad taký Peter Kočiš. Verím, že by túto rolu so cťou zvládol.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na VoD dabingy seriálov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.