Aktuálny čas je Sob 27.4.2024 22:28:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

X-Men '97 / X-Men '97

X-Men '97 / X-Men '97

Poslaťod MoonDisney » Str 20.3.2024 20:12:08 quicklink

poster.png
Info: IMDB | ČSFD VIDEO

DABING: DISNEY+

V slovenskom znení: Jakub Gécz - Ray Chase (Cyclops), Miroslav Trnavský - Matthew Waterson (Magneto), Jana Wagnerová - Jennifer Hale (Jean Greyová), Judita Bilá - Alison Sealy-Smith (Storm), Martin Kaprálik - Cal Dodd (Wolverine), Alena Pajtinková - Lenore Zann (Rogue), Lenka Debnárová (Trish Tiblyová), Lucia Hurajová (Val Cooperová), Martin Mňahončák - George Buza (Beast), Ján Tréger - Lawrence Bayne (Carl Denti), Michal Hallon - A.J. LoCascio (Gambit), Filip Šebesta - JP Karliak (Morph), Daniel Ratimorský - Isaac Robinson-Smith (Bishop), Roman Čisár, Filip Biro, Tibor Vokoun, Tibor Frlajs, Emanuela Dobšovičová, Petra Gažíková-Lángová, Andrea Mazúrová, Ladislav Brandobur, Tina Knapé, Juraj Hajdin

Zvuk: Tomáš Vavrek
Preklad: Peter Sirovec
Dialógy: Viktor Kollár
Konzultant: Marek Barányi
Vedúca výroby: Iveta Chmurná
Kreatívna supervízia slovenskej verzie: Nina Strenková
Asistent réžie: Peter Sirovec
Réžia slovenského znenia: Stanislav Král
Dabingové štúdio: DAB-Daniela
Mix: Iyuno Poland
Produkcia slovenskej verzie: Disney Character Voices International, Inc.

Premiéra na Disney+: 20.03.2024
Obrázok užívateľa
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 523
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26

Re: X-Men '97 / X-Men '97

Poslaťod MoonDisney » Pon 22.4.2024 22:00:29 quicklink

Konečne som mal čas si pozrieť seriál s dabingom. A musím povedať, že dabing sa mi veľmi páčil. Nikto mi v dabingu neprekážal. A musím vyzdvihnúť výkon Jakuba Gécza a Judity Bilej, ktorých hlasy sa mi páčili viac, ako v originále a rovnako aj preklad celého seriálu je výborný.
Obrázok užívateľa
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 523
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26


Späť na VoD dabingy seriálov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.